Potrubné rozvodové systémy, Titan Interplast, Nitra

Titan Interplast, potrubné rozvodové systémy, Nitra

Firma Titan Interplast, Nitra je výhradným dovozcom výrobkov švajčiarskej spoločnosti Georg Fischer v oblasti potrubných rozvodových systémov.

Firma Titan Interplast, Nitra je výhradným dovozcom výrobkov švajčiarskej spoločnosti Georg Fischer v oblasti potrubných rozvodových systémov.

Adresa:Novozámocká ulica č. 232, 949 01 Nitra
Telefón:037 77 689 11
Kontaktná osoba:Ing. Jaroslav Balík
E-mail:sekretariat@titan-interplast.sk
www:www.titan-interplast.sk
Ostatné kontakty:www.titan-interplast.sk/index.php?go=kontakty

Firma Titan Interplast, Nitra bola založená na základe rozhodnutia vedenia koncernu +GF+ v spolupráci s Ing. Jaroslavom Balíkom a konateľmi spoločnosti TITAN - Metalplast s.r.o., ktorá mala do tohto obdobia výhradné zastúpenie pre celú vtedajšiu Československú federatívnu republiku.

Od počiatku sme si vďaka aktívnej práci, účasti na odborných seminároch a výstavách, poradenskej činnosti, aktívnym prístupom k potrebám zákazníkov ako aj kvalitou výrobkov firmy +GF+ získali pevné postavenie na existujúcom trhu Slovenskej republiky v oblasti plynárenstva.

Podielali sme sa na mnohých projektoch plošnej plynofikácie a rekonštrukcie jestvujúcich plynovodov. Svojou aktivitou sme zaujali počas pôsobenia na území Slovenskej republiky jedno z popredných miest v objemoch predaných výrobkov v oblasti SPP.

Počas rokov 2000 - 2003 sa začala firma preorientovávať aj na oblasť rozvodov vody. Neustálym školením pracovníkov vo vodárenských spoločnostiach a aktívnou účasťou na výstavách zameraných na oblasť rozvodov vody sa podarilo postupne presvedčiť pracovníkov na vodárenskom trhu o kvalite materiálu PE-HD 100 a kvalitách spájacej technológie prostredníctvom elektrofúznych tvaroviek ako aj zvárania PE-HD rúr na tupo.

Počas nasledujúcich rokov sme zaujali popredné miesto pri dodávke materiálov zameraných na výstavbu nových vodovodov. Stali sme sa hlavným dodávateľom tvaroviek pre veľké vodárenské spoločnosti ako sú napr. Severoslovenská vodárenská spoločnosť a.s. Žilina, Východoslovenská vodárenská spoločnosť a.s. Košice, Veolia Poprad, Veolia Banská Bystrica atď. Firma sa podieľala na veľkom projekte na východnom Slovensku - výstavbe vodovodov realizovaných v rámci rozvoja hradených z fondov Európskej únie v oblasti Zemplína, v súčasnej dobe sa podieľa na realizácii vodovodov v oblasti Torysy, Veľkého Krtíša, Kysúc atď.

Výrobky firmy +GF+ distribuované našou firmou si našli svoje miesto aj pri realizácii projektov priemyselných parkov a projektov nových továrenských celkov. Výrobky sa dostali do hál Volkswagenu Bratislava a Martin, Peugeot PSA Trnava, Kia Žilina, Sony Nitra, Slovnaft Bratislava, Laugarício Trenčín, Max Nitra atď.

Firma sa venuje aj kultúrnym a športovým aktivitám v meste Nitra. Vo svojich začiatkoch podporovala basketbalovú mládež v Nitre a v roku 20010 reklamne podporila účastníka Slovnaft extraligy - hokejové mužstvo HC Nitra.

titan 1.jpg

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:7:3016:00
Utorok:7:3016:00
Streda:7:3016:00
Štvrtok:7:3016:00
Piatok:7:3016:00

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii