Drevovýroba, UNIGROUP Veľký Meder

UNIGROUP, drevovýroba, Veľký Meder

Hlavnou činnosťou firmy je výroby drevených euro okien a dverí z rôznych drevín vo vysokej kvalite. Popri okien a dverách vyrába zimné záhrady, interierové dvere, kuchynské linky, vstavené šatníky a rôzny nábytok.

Hlavnou činnosťou firmy je výroby drevených euro okien a dverí z rôznych drevín vo vysokej kvalite. Popri okien a dverách vyrába zimné záhrady, interierové dvere, kuchynské linky, vstavené šatníky a rôzny nábytok.

Adresa:Okočská cesta, 93201 Veľký Meder
Telefón:031/5510 108, 5510 109
Kontaktná osoba:Richárd Forró
E-mail:unigroup@unigroup.sk
www:www.unigroup.sk

Firma - história firmy - UNIGROUP, Veľký Meder

Naša firma má dlhodobé skúsenosti vo výrobe okien. Vyrábame od roku 1997. Od 1.1.2005 sme zaradili do výroby najnovší typ okien na trhu SOFT LINE v hrúbke 68 a 78 mm. Od 1.7.2006 vyrábame aj v hrúbke 88 mm. V roku 2008 sme zaviedli do výroby profil 92 mm- vhodný aj pre pasívne domy. Okná sú vyrábané nástrojmi svetoznámej firmy OMAS na stojoch od firmy SCM. Povrchová úprava je vykonaná vysokotlakovou pumpou od firmy WAGNER.
Od 20.8.2007 sme začali vyrábať okná na počítačom riadenej CNC obrábacom centre, s čím sme dosiahli väčšiu kapacitu, presnejšiu a kvalitnejšiu výrobu, kde je vo veľkej miere vylúčený ľudský faktor, čo bol najväčší problém pri presnosti vo výrobe. Súčasne s novou technológiou bol zavedený nový profil okna, kde sú používané dve plnohodnotné tesnenia na tesnenie zvuku, tepla – väčšinou je dorazové tesnenie na kraji krídla malé. Závesy nie sú frézované, nie je narušená povrchová úprava, vlhkosť sa nedostane pod závesy, nie je narušená pevnosť rámu frézovaním.

V roku 2010 vďaka logo-opkahr bola namontovaná v našej firme poloautomatická linka na povrchovú úpravu.

Pri porovnaní našej ponuky s ponukami ostatných firiem porovnajte aj parametre okien, doplnky ktoré sú v cene . V prípade záujmu radi prídeme za Vami so vzorkovým oknom, vzorkovníkom farieb, poradíme, vysvetlíme prednosti našich výrobkov.

K oknám dodávame rôzne doplnky ako parapety , sieťky, okenice, žalúzie ...

unigroup 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii