Žalúzie, markízy, rolety - výroba, predaj a montáž, tieniaca technika - Bratislava

VENYS s. r. o., tieniaca technika Bratislava

VENYS, tieniaca technika Bratislava. Rolety, predokenné rolety, podomietkové rolety, markízy, markízy na zimné záhrady, markízy vertikálne, žalúzie, vonkajšie žalúzie, vnútorné žalúzie, vertikálne žalúzie, japonské steny, látkové roletky. Výroba, montáž, poradenstvo, servis.

Rolety, predokenné rolety, podomietkové rolety, markízy, markízy na zimné záhrady, markízy vertikálne, žalúzie, vonkajšie žalúzie, vnútorné žalúzie, vertikálne žalúzie, japonské steny, látkové roletky. Výroba, montáž, poradenstvo, servis.

Adresa:Farského 14, 85101 Bratislava Petržalka
Telefón:0905 210 949
E-mail:venys@venys.sk
www:www.venys.sk

Vonkajšie hliníkové rolety si získavajú na slovensku stále väčšiu oblubu. Podľa spôsobu použitia delíme rolety na predokenné, podomietkové a nadokenné. Vďaka svojej konštrukcii sa dajú použiť prakticky do všetkých typov dnes používaných okien. Vo vyspelých krajinách západnej Európy sú rolety považované za štandardný prvok vybavenia okien. Počas dňa chránia Vaše zariadenie a kvety pred intenzívnym slnečným žiarením a v noci ponúkajú bezpečie pred zvedavými pohľadmi a vlámačmi. Vonkajšie rolety majú dobré zvukovo a tepelno izolačné vlastnosti a preto v zimnom období citeľne znižujú náklady na kúrenie. Všetky prvky roliet sú povrchovo upravené farbami vyznačujúcimi sa vysokou odolnosťou voči oderu.
Na rozšírenie funkčnosti roliet sme do svojej ponuky zaradili rolety s integrovanou sieťkou proti hmyzu. Ponúkaný systém popri už známych kvalitách má ďaľšiu prednosť - ochranu interiéru pred hmyzom.

Markízy sa používajú na zatienenie väčších plôch ako sú terasy, balkóny a veľké presklené plochy. Markízy dotvárajú celkový vzhľad budovy a sú ich neoddeliteľnou súčasťou. V našej ponuke je veľké množstvo typov, ktoré sú použiteľné na všetky účely tienenia. Markízy dodávame s mechanickým ovládaním (kľukovým ovládaním), alebo elektrickým na vypínač, diaľkové ovládanie aj s veternou a slnečnou automatikou. Ponúkame široký sortiment farebných textílii, ktoré najdete v sekcii farby jednotlivých typov markíz. Markízy Vám spríjemnia posedenie s priateľmi, ochránia Vás pred slnečným žiarením aj dažďom.

Na markízy zabezpečujeme aj potlač a loga.

venys.jpg
;-otv-hod-not-included-;

Venys s.r.o.

Hrobárska 11, Bratislava, tel.: 02 6381 3013, 0903 718 679, venys@venys.sk

Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Materiály

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii