BLACHERE Illumination, Vianočné osvetlenie • Sezónna výzdoba • Predaj a prenájom

BLACHERE Illumination Central Europe s.r.o., dekoračné a vianočné osvetlenie

Dekoračné a vianočné osvetlenie od projektu, cez grafický návrh, až po kvalitnú inštaláciu. Súčasťou je i demontáž osvetlenia a uskladnenie.

Vytvárame jedinečnú a sviatočnú atmosféru, na ktorú nezabudnete. Dodávame kompletné projekty, kreatívny návrh, inštalácia, demontáž a uskladnenie sú ich súčasťou.

Adresa:Karadžičova 8/A, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Telefón:+421 918 428 040
E-mail:info@blachere-illumination.sk
www:Dekoratívne, vianočné osvetlenie
Web:www.blachere-illumination.sk
Sociálne siete:

Vďaka silnému zázemiu materskej spoločnosti a širokej škále možností, ponúka spoločnsť Blachere Illumination Central Europe kvalitné produkty a kvalitný servis pre klientov vo všetkých fázach spolupráce.

Celý náš tím nadšene pripravuje vianočné a dekoračné projekty pre mestá, ale i menšie obce v rámci celého Slovenska.

100% dekorácií v ponuke je výhradne typu LED.

Naše služby:

Sezónna výzdoba

- vianočná výzdoba sa pomaly stala už samozrejmosťou, k vyzdobeným komerčným priestorom sa pridávajú aj jednotlivci, ktorí si veľmi radi vytvoria sviatočnú atmosféru aj vo vlastom dome, byte, alebo záhrade.
Pripravíme vám grafické návrhy na mieru.

Projekty na mieru

- Ku každému projektu vianočnej, sviatočnej, alebo sezónnej výzdoby pristupujeme individuálne, na základe požiadaviek klienta. Niektoré projekty si však vyžadujú kreatívny a jedinečný návrh. Nechajte sa inširovať našimi realizáciami.

Prenájom výzdoby

- vianočná svetelná výzdoba môže byť vkusná a decentná a dokáže navodiť tú správnu sviatočnú atmosféru. Naše vianočné dekorácie sú vytvárané na mieru, sú jedinečné, rešpektujú priestor, v ktorom sú umiestnené, aj nároky zákazníkov.

Montáž

- Navrhneme optimálne riešenie. Montáže i demontáže prebiehajú vo vami určených časoch. Po demontáži môžete vianočné dekorácie uskladniť v našich priestoroch.

Grafický návrh

- radi za vami prídeme a navrhneme výzdobu, ktorá vás zaujme. Budete si tak môcť vytvoriť lepšiu predstavu o navrhovanej dekoratívnej, alebo vianočnej výzdobe.

obr.jpg
;-otv-hod-not-included-;

Sklad, BLACHERE Illumination Central Europe s.r.o.

Areál TPD TransportPovažská 2, 949 01 Nové Zámky

Články 1-1 z 1
1.JPG

Vianoce v štýle BLACHERE

Raz do roka sa charakter a tvár našich miest a obcí premení na rozprávku. . Všetko, čo potrebujete, je nápad – o ostatné sa postará spoločnosť BLACHERE a to od návrhu „na mieru“, kompletného projektu, inštalácie, údržby a neskôr aj demontáže...

Články 1-1 z 1
Firma nemá žiadne akcie
ponuka.JPG

Vianočné osvetlenie eshop

Blachere Illuminations - rozjasnite svet okolo vás s Blachere Illumination Bratislava. V našom eshope môžete nakúpiť kompletné osvetlenie terasy, vianočné hviezdy, strapce, svetelné reťaze LED dekorácie https://www.blachere-illumination.sk/eshop/

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii