Komínové systémy, Witzenmann Slovakia, Vlkanová

Witzenmann Slovakia, komínové systémy, Vlkanová

Predstavujem Vám firmu Witzenmann Slovakia spol. s r.o. so sídlom vo Vlkanovej pri Banskej Bystrici, ako spoľahlivého výrobcu pružných kovových hadíc, komínovej techniky z nehrdzavejúcej ocele a výrobkov rezaných laserom.

Predstavujem Vám firmu Witzenmann Slovakia spol. s r.o. so sídlom vo Vlkanovej pri Banskej Bystrici, ako spoľahlivého výrobcu pružných kovových hadíc, komínovej techniky z nehrdzavejúcej ocele a výrobkov rezaných laserom.

Adresa:Továrenská 1, 976 31 Vlkanová
Telefón:048/4711 014
Kontaktná osoba:Ing. Ján Kováč
E-mail:vwi@witzenmann.sk
www:www.witzenmann.sk
Ostatné kontakty:www.witzenmann.sk/witzenmann/wsk/kontakt.php

Witzenmann Slovakia, Vlkanová

Sme spoľahlivý výrobca s takmer 17 ročnou tradíciou. Sídlime vo Vlkanovej pri Banskej Bystrici, kde vyrábame komínové systémy- komíny, komínové vložky z nehrdzavejúcej ocele a kovové hadice. Dodávame našim zákazníkom kvalitné kompenzátory.

História firmy

Firma bola založená v roku 1993, kedy sa vo Vlkanovských strojárňach oddelila od klasického výrobného programu výroba kovových ohybných hadíc. Začal sa hľadať zahraničný partner, v spolupráci s ktorým by sa oživila výroba tohto výrobného programu, inak mu hrozil zánik. V nemeckej firme Witzenmann GmbH so sídlom vo Pfrozheime sa podarilo nájsť partnera, ktorý je jedným z najväčších svetových výrobcov pružných kovových prvkov a je držiteľom patentu za vynález kovovej ohybnej hadice. Do novovzniknutej firmy bola nainštalovaná nová technológia, ktorá kvalitatívne zmenila a rozšírila výrobný program. Firma sa stala konkurenčneschopnou nielen na domácom, ale aj na zahraničnom trhu. Pomocou poskytnutej technológie a vysokej odbornej technickej úrovne našich pracovníkov vyrábame výrobky s vysokou kvalitou a výhodnou cenou.
Aplikácie, kvalita

Naše výrobky majú široké použitie v stavebníctve, v strojárstve, v chemickom, drevospracujúcom, automobilovom, elektrotechnickom, papierenskom priemysle, v teplárňach, kotolniach, zvarovniach, baniach, pri ťažbe ropy a zemného plynu a v mnohých ďalších oblastiach. Vyrobené kvalitné kovové hadice, nerezové komíny, kompenzátory a spokojnosť nášho zákazníka sú základnými cieľmi našej spoločnosti, čomu sme podriadili aj vybudovanie systému riadenia kvality podľa STN EN ISO 9001:2008. Naše výrobky spĺňajú náročné kritériá na certifikáciu a preukazovanie zhody v takmer všetkých európskych štátoch. Výrobky vyvážame nielen do Nemecka, Českej republiky, Maďarska, Holandska, Rakúska, ale aj do iných krajín. Dúfame, že aj Vy sa stanete našimi zákazníkmi a dlhodobými obchodnými partnermi a budeme Vás môcť presvedčiť, že Vaše rozhodnutie pre výrobky našej firmy bolo správne....
.....na spoluprácu s Vami sa teší kolektív firmy Witzenmann

witzeman 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii