Rýchla voľba

Stavebné firmy a služby

 

Nájdite si v katalógu Firmy a služby stavebné firmy vo vašom okolí, vhodné pre vašu stavbu či rekonštrukciu.
V katalógu sú zaregistrované aktuálne fungujúce stavebné firmy na Slovensku. Okrem toho na stránkach nájdte aj rady, tipy či články pre oblasť stavebníctva a stavebnú legislatívu. Informácie sú určené pre širokú verejnosť, tak i pre odborníkov z radov projektantov, montážníkov a odborných predajcov. Na portáli môžete nájsť aj veľmi úzko špecializované stavebné firmy.

 

  • Aktuálne stavebné firmy na Stavebnik.sk

Aktuálne stavebné firmy sú triedené v Katalógu firiem. Pokrývajú veľmi širokú oblasť stavebníctva, od stavebných firiem, ktoré ponúkajú komplexné služby, až po úzko špecializované stavebné firmy.
Katalóg firiem je týždenne aktualizovaný.


 

  • Získajte rýchlo cenovú ponuku od stavebných firiem

Ušetrite čas a využite možnosť rýchlo získať cenovú ponuku. Cez systém Zadaj dopyt môžete svoju požiadavku na cenu poslať naraz viacerým stavebným firmám. K požiadavke môžete pripojiť aj prílohu - napr. obrázok o predstave realizácie, alebo zoskenovanú časť projektu.

 

* * * * *

Zaregistrované stavebné firmy môžu využívať nasledujúce možnosti:

- cez podstránku PONUKA PRÁCE dať ponuku, alebo získať prácu v stavebnej firme 

- cez podstránku VEREJNÉ SÚŤAŽE získavať informácie o zaujímavých zákazkach uverejňovaných vo vestníku a vytriedené len pre oblasť stavebníctva

- cez podstránku INZERCIA - uverejňovať inzeráty nielen na tomto portáli, ale aj v celej sieti mestských portálov virtualne.sk.