Strešné okná Onduline

ONDULINE Stresne okna TERMO.jpgStrešné okná Onduline Termo a Comfort sú vyrobené z vysoko kvalitného vysušeného borovicového dreva. Všetky diely sú impregnované, lakované a lepené. Zatváranie strešného okna je riešené kľučkou v spodnej časti rámu, ktorá má tri polohy podľa potreby buď je možné okno zamknúť alebo je možné nechať vetraciu medzeru. Špeciálna západka chráni strešné okno proti otvoreniu.

Vonkajšia časť strešného okna je chránená hliníkovým plechom hrúbky 0,63 mm, pokrytým polyesterom v šedej farbe, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom. Špeciálne vyrobený olovený kryt umožňuje kombinovať strešné okná Onduline Termo aj Comfort s plnou škálou strešných krytín. Samozrejme máme aj lemovanie pre ploché krytiny.

Minimálny sklon strešnej konštrukcie pre montáž okna je 20°, maximálna 90°. Okenné pánty umožňujú otvorenie posuvného rámu až do uhla 180°.

Minimálny sklon strešnej konštrukcie pre montáž okna je 20°, maximálny 90°. Okenné pánty umožňujú otvorenie posuvného rámu až do uhla 180°.
Strešné okno Onduline COMFORT je oproti modelu TERMO naviac vybavené automatickou ventilačnou klapkou.

Strešné okná Onduline Comfort sú vybavené jednokomorovými zdvojenými sklami. V dolnej časti krídla je tesnenie, ktoré odvádza prípadný kondenzát vodnej pary von z okna.
Univerzálne lemovanie strešného okna Onduline Comfort

Súčasťou okenného systému Onduline COMFORT je tesniace lemovanie, ktoré umožňuje spojiť okno so všetkými druhmi a tvarmi strešných krytín a slúži ako bezpečná ochrana pre odvod zrážkovej vody a snehu mimo okna. Lemovanie je vyrobené z hliníkového plechu opatreného polyesterovou vrstvou. Dolná časť závesu z oloveného plechu sa dá ľahko vytvarovať do profilu strešnej krytiny.

Výrobca ONDULINE - strešná krytina, Bratislava

Adresa:Bulharská 26, 821 04 Bratislava - kancelária
Telefón:02/4342 2732, 02/4342 2734
Kontaktná osoba:Mikušová
E-mail:info@onduline.sk
www:www.vsetkonastrechu.sk

Fotogaléria

Mapa