Podkrovné schody Fakro

Schody LWS Smart
Schody LWS Smart sú základnou verziou sklápacích schodov 3 alebo 4-segmentových.

Vyrobené sú z borovicového dreva. Majú termoizolačný poklop béžovej farby, ktorý možno obložiť alebo natrieť ľubovoľnou farbou a jednoducho prispôsobiť interiéru. Stupne schodov neprečnievajú nad úroveň rebríka. Schody SMART je možné dodatočne vybaviť aj doplnkami (koncovky, madlo, bariéra).

 

Schody LWK Komfort

Podkrovné schody LWK Komfort sú sklápacie schody vysokej kvality, 3 alebo 4 segmentové.

Podkrovné schody LWK Komfort sú sklápacie schody vysokej kvality, 3 alebo 4 segmentové. Majú esteticky prevedený termoizolačný poklop bielej farby a štandardne sú vybavené doplnkami umožňujúcimi komfortné používanie schodov – koncovky, madlo. Stupne prečnievajú nad úroveň rebríka, čo ešte uľahčuje pohyb na nich.

 

Schody LTK Thermo

Schody LTK Thermo sú supertepelnoizolačné schody určené do budov, v ktorých je veľký rozdiel teplôt medzi využívanou a nevyužívanou časťou podkrovia.

Schody LTK Thermo sú supertepelnoizolačné schody určené do budov, v ktorých je veľký rozdiel teplôt medzi využívanou a nevyužívanou časťou podkrovia. Vyrobené sú podobne ako schody LWK Komfort, štandardne však majú supertepelnoizolačný biely poklop s hrúbkou 6,6 cm a rám s výškou 22 cm.

 

Schody LWF segmentové - ohňovzdorné

Podkrovné schody ohňovzdorné LWF predstavujú ohňovzdornú zábranu pri požiari vo vnútri budovy.

Podkrovné schody ohňovzdorné LWF predstavujú ohňovzdornú zábranu pri požiari vo vnútri budovy. Vďaka výborným ohňovzdorným vlastnostiam EI2=30 min. sú výborné na montáž v miestach, v ktorých podľa stavebných predpisov je nevyhnutná montáž takýchto schodov. Špeciálna konštrukcia mechanizmu otvárajúceho poklop umožnila odstrániť zámok.

 

Segmentové schody výsuvné LDK

Schody LDK sú schody dvojsegmentové s výsuvným dolným segmentom.

Vyrobené sú podobne ako sklápacie segmentové schody. Odlišný je spôsob skladania rebríka. Pri schodoch LDK sú segmenty rebríka vysúvané po sebe. Tento mechanizmus eliminuje priestor potrebný na rozloženie schodov. Konštrukcia dvojsegmentových schodov umožňuje aj ich osadenie do hĺbky stropu.

 


Mapa