Ľahká strešná krytina Satjam

satjam_bond_exclusive.jpgŠiroký výber strešných krytín vhodných ako pre rekonštrukcie, tak pre novostavby vám dáva jedinečnú príležitost vybrať si práve to, čo potrebujete. K dispozícii vám bude ucelený systém, ktorý rieši zastrešenie vášho domu po estetickej aj funkčnej stránke.

Charakteristika produktu SATJAM
- moderná strešná krytina s univerzálnym použitím a vynikajúcou odolnosťou proti všetkým poveternostným vplyvom, vrátane silného krupobitia. Svojich priaznivcov si získava predovšetkým vďaka výborným úžitkovým vlastnostiam a veľmi dobrému pomeru kvality a ceny.

Využitie strešnej krytiny SATJAM
- rekonštrukcie striech, novostavby rodinných domov, stavby bytových domov, strešné nadstavby panelových a bytových domov, stavby občianskej vybavenosti, komerčné a úžitkové objekty

Prečo sa rozhodnúť pre strešnú krytinu SATJAM:
Nízka hmotnosť
- až 10 x nižšia ako je hmotnosť betónových strešných krytín, umožňuje optimalizovať náklady na stavbu domu už od samého začiatku

Vysoká kvalita materiálu
- vstupný materiál je nakupovaný u renomovaných dodávateľov, ako je napr. Arcellor Mittal, Myriad, Corus a ďalší.

Široká ponuka farieb a povrchových úprav
- umožní zladenie krytiny s fasádou a ostatnými stavebnými prvkami.

Dlhá životnosť
- 50 - 60 rokov s minimálnymi nárokmi na údržbu strešnej krytiny, záruka spoločnosti SATJAM je poskytovaná v dĺžke 15 rokov.

Servis a poradenstvo
- zdarma vám pripravíme kladací plán vrátane materiálového rozpočtu, a pokiaľ sa pre realizáciu rozhodnete, strechu väčšinou dopravíme na miesto stavby nákladným automobilom s hydraulickou rukou.

Strešný systém
- aby nami dodávané strechy zodpovedali súčasným požiadavkám na moderné riešenie funkčného strešného plášťa, dodávame spoločne s krytinou tiež ucelený systém, tvorený strešnými doplnkami, ako sú hrebenáče, záveterné lišty, odkvapové plechy, prestupové prvky, difúzne fólie, originálny spojovací materiál a tiež odkvapy SATJAM.

Výrobca SATJAM, strechy, odkvapy, trapézy, Poprad

Adresa:Priemyselný areál 3577/4, P.O.Box 66, 058 01 Poprad
Telefón:052/7723 617
Kontaktná osoba:Mgr. Stanislav Wolf
E-mail:poprad@satjam.sk
www:www.satjam.sk

Predajca HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

Adresa:Hybešova 1849/44, 664 51 Šlapanice
Telefón:+420 775 071 663
Kontaktná osoba:Ing. Jozef Popovič
E-mail:popovic@halovesystemy.cz
www:www.halovesystemy.cz
Ostatné kontakty:www.halovesystemy.cz
Rozpočtové oddělení:ing. Popovoč - 00420 775 071 663, popovic@halovesystemy.cz Luděk Ilčík - 00420 777 071 663, ilcik@halovesystemy.cz

Videá pre tému: Ľahká strešná krytina Satjamviac videí

Fotogaléria

Mapa