Plechové krytiny ISOLA POWERTEKK

Powertekk - plechová krytina 1.jpgStovky rokov dotvárajú vzhľad alpskej krajiny strechy z drevených strešných šindľov. Rôzna dĺžka a šírka týchto šindľov dáva každej streche individuálny a charakteristický vzhľad. Isola úspešne spojila túto trojrozmernú, rustikálnu a vzhľadovo pútavú krytinu s modernou technológiou. ­Výsledkom je taška Isola Powertekk Tyri, unikátna strešná krytina.


Presvedčivý vzhľad
Alpský štýl tašky Isola Powertekk Tyri poskytuje mnoho možností pre nový vzhľad strechy. S jej unikátnym tvarom a rustikálnymi farbami určuje nový trend vo vývoji strešných krytin. Taška Isola Powertekk bola vyvinuta pre tvrdú norsku klimu a bola testovaná na základe tých najtvrdších podmienok. Preto zaručuje Isola funkčnosť a odolnosť proti prehrdzaveniu po dobu 30 rokov.


Bezpečnosť v každom počasí
Isola Powertekk je odolná proti všetkým vplyvom počasia. Sneh, silný dážď alebo víchrica: vďaka veľkým presahom jednotlivých tašiek je krytina Isola Powertekk absolútne tesná. Veľké množstvo upevňovacích bodov chráni bezpečne celú strechu, dokonca aj pred víchricou a uragánom pri sklone strechy od 15° do 90° stupňov.
Hrubý povrch z drveného kameňa nie len vytvára krásny rustikálny vzhľad tašky, ale zároveň tlmí hluk pri silnom daždi. Navyše umožňuje bezpečnú chôdzu po streche.

Výrobca SLOVECO, s.r.o.

Adresa:Popradská 66, 040 11 Košice
Telefón:055/6405 301-3
E-mail:sloveco@sloveco.sk
www:www.sloveco.sk

Videá pre tému: Plechové krytiny ISOLA POWERTEKKviac videí

Fotogaléria

Mapa