Trapézové plechy a príslušenstvo striech Satjam

satjam_trapez.JPGTrepézové plechy nachádzajú v modernom staviteľstve najrôznejšie uplatnenie - od jednoduchých strešných krytín až po konštrukčné prvky v rámci veľkých stavebných projektov. So stenovými kazetami a ďalšími fasádnymi prvkami sú základom ľahkých opláštení.

Trapézové plechy sú vyrábané z oceľového plechu žiarovo pokovovaného vrstvou zinku alebo aluzinku. Ďalej môžu byť vybavené niektorým typom lakovanej povrchovej úpravy. Široká škála farieb a typov povrchových úprav poskytuje spoločne s farbami na objednávku veľký priestor pre najrôznejšie architektonické riešenia - strechy, fasády, interiéry.

Niektoré typy plechu je možné dodať s antikondenzačnou úpravou, prípadne s perforáciou na použitie v konštrukciách s požiadavkou na akustický útlm.

Trapézové plechy s vysokým profilom sú základným konštrukčným prvkom pre veľkoplošné krytie. Vyžiadajte si pre vaše projekty špeciálny program pre výpočet únosnosti, prípadne osobné konzultácie s našimi technikmi. Pomôžeme vám optimalizovať konštrukciu strešného plášťa, nájsť vhodný profil a hrúbku plechu pre danú konštrukciu.

Stenové kazety

Variabilné systémy kovového opláštenia, tvorené stenovými kazetami - ako interiérovým prvkom, a trapézovými plechmi, kazetonmi či fasádnymi panelmi - ako exteriérovými prvkami, zaručujú rýchlu a jednoduchú montáž aj v zimnom období, vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a rozsiahle možnosti najrôznejších architektonických riešení.

Výrobca SATJAM, strechy, odkvapy, trapézy, Poprad

Adresa:Priemyselný areál 3577/4, P.O.Box 66, 058 01 Poprad
Telefón:052/7723 617
Kontaktná osoba:Mgr. Stanislav Wolf
E-mail:poprad@satjam.sk
www:www.satjam.sk

Fotogaléria

Mapa