Stropný systém HELUZ MIAKO

HeluzStaviate a hľadáte kvalitný strop, ktorý je variabilný, rýchlo, jednoducho a úsporne položený, má dobré tepelno akumulačné a akustické vlastnosti a vysokú požiarnu odolnosť? Prezrite si stropné systémy HELUZ s dvoma unikátnymi konštrukčnými riešeniami!
Prvým je strop z nosníkov a vložiek HELUZ MIAKO. Strop HELUZ MIAKO je veľmi variabilný a možno ho použiť aj pri členitých a nepravidelných pôdorysoch miestností, pre konzoly balkónov a schodišťových podest. Navyše sa veľmi ľahko pokladá a mnohokrát nevyžaduje ani zložitú a nákladnú techniku.
Panely HELUZDruhé riešenie predstavujú keramické stropné panely. Ich najväčšou výhodou je rýchlosť výstavby. Na mieru vyrobený strop vám privezieme a behom pár hodín položíme. Okamžite tak máte únosný strop a môžete pokračovať v stavbe.
Stropy HELUZ majú keramický podhľad vhodný pre omietku a vďaka vysokej akumulácii tepla a schopnosti prijímať a uvoľňovať vlhkosť zabezpečia v miestnosti priaznivú mikroklímu.


Stropný systém HELUZ MIAKO je súčasťou komplexného tehlového systému HELUZ. Ľahké navrhovanie, dobrá previazanosť a spolupôsobenie všetkých častí hrubej stavby sú výhody, ktoré ocení každý stavebník a projektant.
Stropy HELUZ z nosníkov a vložiek sú vysoko variabilné a možno ich použiť aj pri členitých a nepravidelných pôdorysoch miestností. Rovnako tak môžu slúžiť aj ako spojité nosníky a konzoly balkónov a schodišťových podest. HELUZ MIAKO je tehlový strop s vysokou únosnosťou.
Nenáročná manipulácia umožňuje aj ručnú montáž bez použitia techniky. Stropy je možné ukladať na ľubovoľné stenové systémy s dostatočnou únosnosťou a možno ich použiť aj pre rekonštrukcie a do stavieb s obmedzeným prístupom techniky. Ideálny strop pre novostavby i rekonštrukcie.
Stropné konštrukcie HELUZ MIAKO ponúka riešenie pre miestnosti svetlého rozpätia aj 8 m. Vyberať môžete z 6 hrúbok stropu podľa navrhovaného zaťaženia. Pre miesta, kde je potreba únosnosť stropu zvýšiť vyrábame stropné vložky s doplnkovou výškou 80 mm, ktoré umožňujú vloženie prídavné výstuže.
Optimálne vlastnosti tehlového materiálu stropov HELUZ zaisťujú plynulé prijímanie a uvoľňovanie tepla. Vďaka tomu má strop HELUZ priaznivý vplyv na tepelnú pohodu v obytnej miestnosti a znižuje tepelné straty. Nedochádza k rýchlemu ochladnutiu interiéru v zime a prehrievaniu v lete.
Stropnej konštrukcie HELUZ MIAKO zaručuje vysokú únosnosť, má dobré tepelnoakumulačné a zvukovoizolačné vlastnosti a vysokú požiarnu odolnosť. Keramický podhľad stropu zaisťuje dokonalú priľnavosť omietok.
Základom každej stropnej konštrukcie HELUZ je kvalitná vstupná surovina, prírodný materiál a moderné technológie. Výsledkom je strop, ktorý zaistí komfortné a zdravé bývanie.
Stropné systémy HELUZ úspešne prešli skúškami v štátnych skúšobniach a spĺňajú požiadavky európskych noriem.
Ponúkame Vám spracovanie kladačského plánu stropu i služby statika. Preškolení technicko-obchodní poradcovia sú po celej SR pripravení pomôcť s riešením vášho nového stropu.
Pripravili sme pre vás širokú ponuku služieb. Spracujeme vám cenovú ponuku, plán kladenia stropu a poradíme s výberom materiálu.


Fotogaléria

Mapa