Olej, mazivá a rozpúšťadlá – v dielňach a výrobných prevádzkach vzniká veľa nečistôt. Ako sa dá znečistenie najlepšie odstrániť? Poskytovatelia služieb v oblasti textilného manažmentu Vám prostredníctvom opakovane použiteľných utierok s komplexným servisom ponúkajú efektívne riešenie orientované na zákazníkov. Textilný manažment MEWA  prostredníctvom svojich služieb je na Vašej strane, prináša transparentnosť nákladov a odoberie Vám mnoho úloh.

 

Komplexný servis namiesto nakupovania prináša množstvo výhod

 

Podľa konkrétnych požiadaviek a účelu použitia poskytuje MEWA utierky v presne takom množstve a kvalite tkaniny, ktoré potrebujú podniky na odborné čistenie strojov a zariadení.

 

Opakované použitie ponúka množstvo výhod

 

Odovzdať znečistené a nechať si znova dodať vypraté a čisté: Princíp „opakovaného použitia“ je praktický a ekologicky rozumný. Inteligentný systém opakovaného použitia od spoločnosti MEWA šetrí zákazníkovi náklady na organizáciu, ktoré súvisia s kontinuálnym obstarávaním. Zamestnanci majú vždy poruke vhodnú čistiacu utierku – vedúci podniku si už nepotrebujú robiť starosti ohľadom doplňovania a likvidácie. MEWA dodáva v dohodnutých intervaloch čisté utierky, vyzdvihne znečistené a vyperie ich ekologickým spôsobom vo vysokomoderných zariadeniach.

 

Žiadne ďalšie náklady na skladovanie a prepravu

 

MEWA preberá aj logistickú výzvu skladovania a vyzdvihnutia znečistených čistiacich utierok v súlade s predpismi o nakladaní s nebezpečným tovarom. Bezpečnostné kontajnery MEWA Safety Container SaCon® boli špeciálne vyvinuté na zhromažďovanie, bezpečné skladovanie a prepravu čistiacich utierok MEWA. Sú pojazdné a stohovateľné a vzduchotesne uzatvárateľné veko kontajnera chráni pred nebezpečenstvom požiaru.

 

Ten, kto sa zbaví celej logistiky spojenej s vybavením čistiacimi utierkami, šetrí čas a námahu a môže svoje voľné zdroje využiť na inom mieste. Zákazník dostáva v mesačných intervaloch vyúčtovaciu faktúru. Nevznikajú žiadne „skryté“ náklady.

 

Čistiace utierky na každé použitie

 

Štyri kvality tkaniny príslušne pokrývajú požiadavky a nároky v priemysle, remesle a dielňach. Čistiace utierky MEWA nachádzajú preto univerzálne využitie vo všetkých odvetviach, a to bez toho, aby si to vyžadovalo nespočetné množstvo riešení pre mnoho rôznych špeciálnych oblastí. Utierky sú mimoriadne savé, odolné a tvarovo stále. Pomocou votkaných farebných pásov sa dajú na prvý pohľad priradiť príslušnej oblasti použitia.

 

www.mewa.sk