Hľadáte elegantné a pohodlné prepojenie Vášho interiéru s terasou, balkónom alebo záhradkou?

Komfort a moderný štýl = HS Portál

Veľké presklené plochy otvárajú uzavretý obytný priestor do vonkajšieho prostredia, ktoré prináša svetlo, slnko. V letných mesiacoch nie je nič krajšie ako ľahko odsunúť presklené krídlo a ocitnúť sa vonku.

 

Komfort a moderný štýl = HS PortálHS PORTÁL ( Posuvno – zdvižné dvere )

/ HEBE SCHIEBE / si získavajú stále väčšiu obľubu medzi zákazníkmi a to z dôvodu ľahkého, komfortného ovládania a bezbariérového prahu. Ten je vysoký len 17mm a je vyrobený z  termoizolačného materiálu čím dokonale prerušuje tepelný most. Používajú sa na otváravé presklenie veľkých otvorov, napr. prechodov na terasu alebo do záhrady. Ich krídlo sa posúva paralelne s rámom a pevnou časťou, vozíky na ktorých “jazdí” krídlo sú elegantne ukryté v posuvnom krídle. Bezbariérový prah s tepelnou izoláciou vysoko prekračuje svojimi parametrami hodnoty požadované smernicou pre úspory energie.

 

Materiál:Certfikované 3-vrstvovo a 4-vrstvovo lepené drevené eurohranoly zaručujú svojou konštrukciou vysokú pevnosť a stabilitu výrobku .

 

Druh dreviny:  

smrek, borovica – najpoužívanejšie a cenovo najprístupnejšie dreviny v prevedení nadpájanom a fixnom

 

meranti - obľúbená drevina s netradičným vzhľadom dodávaná vo fixnom prevedení, z dôvodu rozdielnej farebnosti jednotlivých  hranolov je vhodnejšia pre tmavšie odtiene 

dub – výrobky z tejto dreviny sú odolné a trvanlivé, nevýhodou je vysoká cena a horšia tepelná izolácia oproti mäkkým drevinám

 

Hľadáte elegantné a pohodlné prepojenie Vášho interiéru s terasou, balkónom alebo záhradkou?    Komfort a moderný štýl = HS Portál

 

Kovanie: Príjemne ľahká obsluha vďaka optimálne navzájom zladeným funkčným konštrukčným dielom, akými sú pojazdové mechanizmy, prevodovky a kľučky.

 

Kovanie:

- Prevodovka pre výšky krídla do 3250 mm

- Vynikajúci tichý chod a ľahkosť pojazdových krídel

- Kľučky pre komfortné ovládanie s príjemným dizajnom

- Vysoká ochrana proti vlámaniu už od štan­dardu vďaka stabilným konštrukčným dielom kovaní

- Vysoký komfort vďaka široko zos­tavenej ponuke voli­teľného prís­lušenstva pre zvýšenie pohody

- Dodatočná ochrana proti vlámaniu vďaka voli­teľným bezpečnostným konštrukčným dielom

 

Ponuka kľučiek:

- jedno alebo oboj­st­ranné ovládanie

- otvor pre pro­filové cylindrické vložky 

- zasúva­teľné / odníma­teľné

- predĺžené pre bezba­riérové prie­story

- ušľach­tilá oceľ, hliník alebo mosadz leš­tená

- So striebornou povrchovou úpravou ferGUard* pre trvalú ochranu proti korózii

 

Povrchová úprava:

Zárukou dlhej životnosti a bezchybného vzhľadu dverí je kvalitná povrchová úprava. Pozostáva zo základnej impregnácie máčaním /ochrana proti škodcom a pliesňam/ a vysokotlakým nanesením hrubovrstvej lazúry, ktorá sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči poveternostným vplyvom / UV žiareniu / a vysokou pružnosťou. Používame ekologické vodou riediteľné farby zn. Adler, ICA, Zowosan, Sikkens s možnosťou výberu zo širokej ponuky odtieňov podľa vzorkovníka.

 

Zasklenie:Zasklenie má podstatný vplyv na celkové termoizolačné vlastnosti a preto naše výrobky osadzujeme kvalitnými izolačnými dvojsklami zn. GLASKO. Najpoužívanejšie sú termoizolačné dvojsklá a trojsklá CLIMAPLUS s koeficientom prestupu tepla Ug=1,1- 0,6 /plnené Argónom/ s použitím tvz. teplého okraja /nerezový dištančný profil/, ktorý eliminuje tepelný most a tým zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti skla i celého výrobku.. Ďalej ponúkame ornamentové, zvukovoizolačné, bezpečnostné izolačné dvojsklá a sklá s protislnečnou ochranou.

 

Novinka v našej ponuke - PLISÉ - dverová sieť na HS portál 

 

Hľadáte elegantné a pohodlné prepojenie Vášho interiéru s terasou, balkónom alebo záhradkou?    Komfort a moderný štýl = HS PortálHľadáte elegantné a pohodlné prepojenie Vášho interiéru s terasou, balkónom alebo záhradkou?    Komfort a moderný štýl = HS PortálElegantná dverová sieť vhodná pre terasové a balkónové dvere  s minimálnymi nárokmi na priestor a bezbariérovým prístupom.Dverová plisé sieť umožňuje bezbariérový prístup vďaka výške prechodového profilu len 3 mm. Hladký chod segmentu je zabezpečený reťazovým mechanizmom z PVC. Sieť sa vyrába v jednokrídlovej aj v dvojkrídlovej verzii. Je ideálnym riešením pre veľkoplošné otvory - terasy, zimné záhrady, francúzke okná, posuvné presklené steny a pod.

 

Základná zostava dverovej siete plisé:  

- Rám: extrudovaný hliníkový profil, farba biela a hnedá

- Sieťovina: plisované vlákno

- Montáž: cez rámové U-profily

 

Viac info na: www.drevsting.sk