Rekonštruujete kúpeľňu? Vyhlasujeme koniec nevzhľadným WC nádržkám Vyriešite vďaka nim nedostatok miesta, zbavíte sa ťažkopádnych umývadiel, nevzhľadných spojov a nádržiek k záchodu. Predstenové inštalačné systémy vám jednoducho pomôžu vykúzliť z kúpeľne modernú miestnosť bez rušivých elementov. Systémy využijete v prípade, že sa chystáte na montáž závesnej sanitárnej techniky, ako sú toaleta, bidet alebo umývadlo. Ich výhodou je nielen ľahká údržba, ale predovšetkým aj to, že si môžete sami vybrať presnú výšku, do ktorej WC či umývadlo nainštalujete. To ocenia nielen hendikepovaní ľudia, ale aj tí vysokí, alebo naopak nízki.

 

Tip: Ak bojujete s nedostatkom priestoru, nezabudnite aj na podumývadlové skrinky. Získate vďaka nim praktické zásuvky a ďalší úložný priestor navyše.

 

Inštalačné systémy využijete pri stavbe aj menšej renovácii

 

Pred výberom samotného klozetu sa musíte rozhodnúť, či budete búrať a budovať nové priečky, alebo potrebujete len menšiu renováciu. Inštalačný systém Uniset značky Grohe nemá samostatný rám a je určený pred pevné steny alebo kovové priečky vyvedené ku stropu. Pracuje s technológiou GROHE EcoJoy®, ktorá znižuje spotrebu vody až o 50 % a šetrí tak životné prostredie aj vašu peňaženku.

 

Rovnakú technológiu využíva aj systém Grohe Rapid SL, ktorý bude ideálny v prípade, že nemáte v pláne väčšie stavebné úpravy. Súčasťou je pevná oceľová konštrukcia s certifikovanou nosnosťou až 400 kilogramov pre toalety a 150 kilogramov pre umývadlá. Klozet jednoducho zakryjete sádrokartónovou doskou a docielite perfektný vzhľad.

 

Rekonštruujete kúpeľňu? Vyhlasujeme koniec nevzhľadným WC nádržkám

 

Nenechávajte nič na náhodu

 

Prepojenie kvality a dizajnu je v súčasnosti štandardom každej modernej domácnosti. Nebuďte pozadu. V prípade predstenových inštalačných systémov sa obráťte na odborníkov, ktorí vám pomôžu nielen s výberom, ale aj s následnou montážou. Medzi popredných predajcov na slovenskom trhu patrí napríklad e-shop Sanitino.sk.