Rolovacie mreže Minirol - ochrana priestoru pred vniknutím a súčasne ozdoba okien a vstupovMreže do dverí a okien sú vyhľadávané vďaka jednoduchej inštalácii, ktorá nevyžaduje podstatné stavebné úpravy. Okrem rozostavaných projektov sa preto hodí aj do dokončených stavieb a už používaných interiérov. Všetky typy mreží spĺňajú tiež častú požiadavku na prevzdušnenie a presvetlenie priestoru. To sa týka predovšetkým obchodných priestorov - nákupné centrá, garáže, supermarkety. Výroba mreží značky Minirol prebieha zásadne na mieru, a to z pozinkovanej ocele alebo hliníka predlžujúcich životnosť výrobku.

 

Dva v jednom - mreže a ich funkcie

U ľahko dostupných objektov, verejných a komerčných priestorov patrí ochrana prostredníctvom mreží k potrebným formám zabezpečenie majetku. Popri monitorovacích a poplašných zariadeniach ktoré výborne dopĺňajú systém ochrany objektu predstavujú bezpečnostné mreže fyzickú prekážku odrádzajúcu od nežiaduceho vniknutia. Hoci ide v prvom rade o funkčný prvok, v prostredí s dôrazom na prezentáciu a vzhľad mreže Minirol dobre fungujú aj ako estetický prvok.

 

Rolovacie mreže Minirol - ochrana priestoru pred vniknutím a súčasne ozdoba okien a vstupovSkladaná mreža - riešenie pre komerčný sektor

Oceľové či nerezové rúry sú v takomto prípade pospájané sponami a pri rolovacích mrežiach do nákupných centier značky Minirol sformované do obdĺžnikov či vlniek. Práve pri tomto type mreže možno dosiahnuť maximálnu transparentnosť a vzdušnosť, ktoré sú žiaduce u výkladov a vstupov do obchodov. Výplň mreže sa pohybuje v bočných vodiacich lištách a navíja sa na hriadeľ, ktorý sa montuje do hornej časti otvoru.

 

Lamelová mreža - riešenie pre priemyselné prevádzky

Do seba nasunuté lamely s perforáciou či vysekanými okienkami tvoria výplň mreže, ktorá je vedená bočnými lištami a navíjaná na hriadeľ. Lamelové systémy sa vyrábajú z hliníka ktorý výrobca z Veľkej Bíteše ľahko nalakuje podľa vzorkovníka RAL do ľubovoľného farebného odtieňa. Tento typ mreže sa vyznačuje nízkymi nákladmi na servis a v kombinácii s perforáciou ide o ideálny bezpečnostný prvok vhodný pre priemyselné prevádzky a garáže.

 

Rolovacie mreže Minirol - ochrana priestoru pred vniknutím a súčasne ozdoba okien a vstupov

 

Ovládanie ľahko a rýchlo

Zabudnite na sťahovacie mreže ktoré sa ovládali manuálne. Dnes je všetko už bežne riešené elektricky, čo súvisí aj so zaistením maximálnej bezpečnosti ľudí v okolí mrežou. Elektrické ovládanie prispieva k jednoduchému a bezproblémovému chodu mreží.

V prípade záujmu o roletové mreže, otázky na cenu alebo o konkrétne riešenia využite formulár ponuka zadarmo na webe Minirolu.