Ak sa chystáte rezať zámkovú dlažbu či trebárs obrubník, s ručnou uhlovou brúskou si nevystačíte. Vhodnejšie voľbou sú stolové píly Husqvarna, ktoré sú navrhnuté tak, aby mali čo najvyššiu rezný výkon, práca s nimi bola bezpečná, rýchla a efektívna. Vďaka systému vodného chladenia tieto píly menej práši a predlžujú životnosť diamantového kotúča.

 

obr.jpg

 

Stolové píly Husqvarna si poradí so zámkovou a veľkoformátovú dlažbou, obrubníky či inými betónovými výrobkami. Pýši sa pevnou, robustnou konštrukciou, vďaka ktorej vás nesklamú ani v tých najnáročnejších podmienkach. O vysoký výkon a spoľahlivosť sa starajú 230 V motory a problém nie je ani s prevozom píly - vďaka sklopným nohám sa s ňou ľahko manipuluje. Stôl je veľký, takže môžete rezať aj materiály väčších rozmerov.

 

Až 125 mm hĺbka rezu

 

Medzi jednotlivými stolovými pílami nájdete menšie modely ako je TS 300 E 230V, v ktorej môžete použiť diamantové kotúče s priemerom 300 mm a docieliť tak rezu do hĺbky 80 mm. Ak potrebujete vyššiu hĺbku rezu, s modelom TS 400 F 230V môžete dosiahnuť až 125 mm hlbokého rezu, s maximálnym priemerom kotúča do 400 mm.

 

Všetky stolové píly Husqvarna majú nastaviteľnú rezací hlavu, vďaka čomu s nimi môžete rezať pod uhlom 90 ° aj 45 ° stupňov. Pomocou posuvné hlavy režete rôzne silné materiály v niekoľkých smeroch a môžete rezať aj drážky.

 

Vysoko výkonné čerpadlo a ľahké čistenie

 

Píly sú vybavené vysoko výkonným vodným čerpadlom, ktoré sa stará o chladenie kotúča. Vďaka odtokovému kanálika na hrubé nečistoty sa len tak nezničí. Stolové píly značky Husqvarna sú skrátka spoľahlivé, ľahko sa udržujú, tvorí minimálny neporiadok a ich výhodou je tiež dostupný autorizovaný servis a náhradné diely.