Hľadáte jednoduché riešenie, ako priniesť do vašich miestností ešte viac prirodzeného svetla? Na trhu sa objavila novinka s názvom Light Reflector (svetelný reflektor). Zoznámte sa.

 

Svetelný reflektor

 

Mnohí z nás majú skúsenosti s javom, kedy aj za jasného slnečného dňa zostáva nejaká miestnosť v našom byte tmavá, až temná. Riešením na to, aby tomu tak nebolo je malá štýlová  reflexná jednotka, ktorá v týchto miestnostiach okamžite zvýši prirodzený jas – svetelný reflektor. Je praktický a efektívny a jeho dizajn bol vyvinutý s cieľom zabezpečiť svetelné pohodlie na dennej báze.

 

Svetelný reflektor

 

Predstavte si akési odrazové zrkadlo, ktoré vám však nebude robiť po stenách slnečné „prasiatka“.

Svetelný reflektor tvorí hliníkový panel s tenkou vrstvou vysoko odrazového strieborného povlaku, chráneného vodotesným polymérovým filmom a odolným proti poškriabaniu. Tento panel je hrubý 4 cm, široký 20 alebo 25 cm a dlhý podľa potreby v modeloch 60 cm - 80 cm - 100 cm - 120 cm.

 

Reflexná plocha je otáčavá, prirodzený jas si volíte intuitívne. Svetelný reflektor sa používa k „dodávke“ priameho denného svetla v ľubovoľnom smere a je umiestnený v prednej časti okna. Môžete si vybrať z troch modelov:

 

- zabudovaný do zábradlia balkóna

- zabudovaný do parapetu

- umiestnený na vnútornej okennej rímse

 

Svetelný reflektor

 

 

Svetelný reflektor

 

 

Svetelný reflektor

 

Svetelný reflektor prináša do izby jemné, no jasné svetlo a zmení tmavú miestnosť na veselšiu.

Proces inštalácie je jednoduchý a vy sa zaobídete bez vŕtania – netrvá to viac ako 5 minút. Svetelný reflektor pritom môžete nainštalovať na všetky typy okien, balkónov aj fasád.

 

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

 

Trendy v osvetlení schodiska

 

Osvetlenie malých priestorov

 

Ďalšie články na tému Osvetlenie

 

 

1.10.2015© WEBY GROUP

Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu Stavebník.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Weby Group s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese stavebnik@stavebnik.sk

 

Foto: espaciel.com

(i.n.)