Raz do roka sa charakter a tvár našich miest a obcí premení na rozprávku. Vianočné sviatky sú ideálnym časom rozsvietiť ulice a príbytky romantickým osvetlením, ktoré všetkému naokolo dodá tú pravú sviatočnú atmosféru.

 

Blachere

 

Vianočné dekoračné osvetlenie, to už dávno nie je len svetelná výzdoba pre naše rodinné domy, záhrady, balkóny a okná bytov, ale tiež profesionálne dekoračné svietidlá pre obce, mestá a firmy. Osvetlenie nákupných centier, barov a reštaurácií, svietiace motívy pre stĺpy verejného osvetlenia, profesionálne osvetlenie veľkých vianočných stromov, prevesy cez ulice a ďalší sortiment sú výrazným doplnkom, ktorý rozžiari nielen naše oči, ale aj srdcia.

 

Vianoce so svetelnými dekoráciami Blachere

 

Sviatky plné svetla a nezabudnuteľnú atmosféru vám  prináša spoločnosť BLACHERE, ktorá realizuje vianočné a dekoračné projekty nielen pre mestá, ale i menšie obce v rámci celého Slovenska. Všetko, čo potrebujete, je nápad – o ostatné sa postará spoločnosť BLACHERE a to od návrhu „na mieru“, kompletného projektu, inštalácie, údržby a neskôr aj demontáže spojenej s uskladnením dekorácií. V ponuke BLACHERE sa môžete stretnúť len s modernými LED svietidlami s extrémne nízkou spotrebou elektrickej energie (LED pracujú s veľmi nízkymi hodnotami prúdu a napätia) a dlhou životnosťou.

 

 

Vianoce so svetelnými dekoráciami BlachereKde všade sa dajú vonkajšie vianočné svetelné dekorácie použiť ?

 

  • na osvetlenie fasád domov
  • na stĺpy a stožiare (v uliciach a parkoch, peších zónach)
  • ako svetelné lemovanie domov a ich konštrukčných prvkov 
  • na rímsy, vchody, terasy a vonkajšiu stranu okien
  • na osvetlenie živých kríkov a stromov
  • na osvetlenie zavesené cez ulice
  • ako voľne stojace dekorácie v záhradách a parkoch
  • akékoľvek iné využitie podľa ľudskej fantázie

 

 

Takmer pol storočia na trhu je zárukou nielen profesionálnych skúseností, ale tiež toho, že so spoločnosťou BLACHERE bude vaše sviatočné osvetlenie trendové až nadčasové, veľkolepé a tiež ekologické. Okrem patentovaných LED technológií sa o to pričinia tiež systémy iLED, umožňujúce vytvoriť animácie, 3D efekty a tiež jeden z novších vizuálnych smerov výtvarnej kultúry, zvaný mapping, ktorý sa dá opísať ako svetelná projekcia v priestore či na objektoch.

 

Spoločnosť BLACHERE Illumination Central Europe vstúpila na slovenský trh v roku 2006, kedy bola založená, a stala sa tak siedmou pobočkou francúzskej spoločnosti BLACHERE Illumination SAS. Vďaka dokonalému  a silnému zázemiu materskej spoločnosti bolo možné vybudovať veľmi silný vzťah so všetkými zákazníkmi. Spoločnosť BLACHERE sa nebojí výziev a jej tím a vysokým pracovným aj odborným  nasadením pripravuje vianočné a dekoračné projekty pre mestá, ale i menšie obce v rámci celého Slovenska. Certifikácia svietidiel je samozrejmosť a práca tímu BLACHERE rozhodne nekončí inštaláciou. Pre zákazníka je zabezpečená kompletná podpora prevádzky a široké spektrum doplnkových služieb.  Len takto je možné užívať si vizuálny sen pomocou osvetlenia, ktoré dáva zmysel.