STYRCON , STYREXON, izolačné dosky, zatepľovanie Jelenec okres Nitra

STYRCON, paropriepustné zateplenie, Jelenec okres Nitra

Výrobca polystyré-cementovej zmesi STYRCON®. Sú to nehorľavé izolačné dosky (90x45cm) s výbornou paropriepustnosťou. Dodávateľ nehorľavého difúzneho zateplovacieho systému STYREXON®. Dá sa použiť aj na zateplenie starých, historických budov a stavieb.

Zateplenie budov z kameňa, alebo nepálenej tehly. Zateplenie novostavieb so zvyškovou vlhkosťou z poterov a omietok. Zateplenie výškových stavieb bez požiarneho obmedzenia. Paropriepustné zateplenie s nehorľavou izoláciou.

Adresa:Hlavná 71, 915 73 Jelenec okres Nitra
Telefón:037/6313 207
Kontaktná osoba:RNDr. Vladimír Libant
E-mail:styrcon@styrcon.sk
www:www.styrcon.sk

# Je výrobcom originálnej, patentovo chránenej polystyréncementovej tepelnoizolačnej zmesi, lisovanej do formátovaných tvarov a predávanej pod značkou STYRCON®.

# Je dodávateľom Vonkajšieho kontaktného silikátového tepelnoizolačného systému STYRCON®, všetkých jeho komponentov a ďalších potrieb pre zatepľovacie práce.

# Je oprávnený vykonávať školenia, vydávať oprávnenia na svoj zatepľovací systém a vykonávať kontrolnú činnosť s tým spojenú.

STYRCON, Jelenec okres Nitra najprv pod názvom SVH konzorcium (1991), neskôr Styrcon s.r.o. (1992) mala vo svojich počiatkoch pomalý rozbeh. Prvé roky boli zamerané na vývoj technológie za ťažkých podmienok, bez kapitálového zabezpečenia v prenajatých priestoroch. Táto snaha nakoniec vyústila v roku 1994 do priznania patentu a certifikácie výroby STYRCONu. Od tejto doby sa dá hovoriť aj o komerčnom rozvoji firmy.

Osvedčením zatepľovacieho systému STYREX v r.1997 (neskôr premenovanom na STYREXON), založenom na báze tepelnej izolácie STYRCON, boli položené základy širokého využitia vynikajúcich vlastností tohto materiálu pri zatepľovaní celej škály stavebných objektov od rodinných domov až po veľké komerčné stavby. Otvoriť v novom okne
Presťahovaním výroby i celej firmy v roku 1999 do vlastných priestorov v Jelenci (pri Nitre), dostáva firma silný impulz pre svoj ďalší rozvoj. Súčasný stav je tak odrazom úspechu, ku ktorému sa firma Styrcon s.r.o. dopracovala.

styrcon_jelenec.jpg

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:08:0015:00
Utorok:08:0015:00
Streda:08:0015:00
Štvrtok:08:0015:00
Piatok:08:0015:00

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii