Spoločnosť Bona bola založená v roku 1919 vo Švédsku. Zakladateľ spoločnosti Bona bol pan Wilhelm Edner - pôvodne vlastnil malý obchod s potravinami. V tomto obchode taktiež predával bonvax, prostriedok ktorý pri aplikácii na drevenú podlahu vytvoril (leštený a) ochranný film na povrchu. Edner si uvedomoval potenciál tohto produktu a v roku 1919 založil spoločnosť Bona AB.

 

V roku 2019 - o 100 rokov neskôr je Bona popredným výrobcom v oblasti starostlivosti o drevené podlahy s množstvom inovácií a znalostí, ktoré sa zameriavajú ochranu a vyzdvihnutie krásy drevenej podlahy. V súčasnosti spoločnosť Bona prostredníctvom dcérskych spoločností a ditribútorov v 90 krajinách po celom svete zamestnáva takmer 600 zamestnancov.

 

Bona predovšetkým dodáva produkty pre inštaláciu, údržbu a renováciu drevených podláh.

Základné hodnoty spoločnosti Bona sú - vášeň, výkonnosť (kvalita, bezpečnosť, spoľahlivosť) a inovácia. V súčasnej dobe sa Bona produkty sa vyrábajú v piatich výrobných závodoch v rôznych krajinách sveta.

 

Bona

 

Bona má vo svojej ponuke množstvo kvalitných výrobkov:

 

- Mopy a príslušenstvo – jedinečné Bona spray mopy a čistiace prostriedky sú účinné, trvanlivé a jednoducho použiteľné.

 

 

 

- Čističe ne drevené podlahy – tieto čističe majú špeciálne zloženie pre efektívne čistenie podláh. Použitím Bona čističu zaistíte krásny vzhľad vašej podlahy, zloženie čističa  nezanecháva na podlahe žiadne stopy.

 

Bona čistič na parkety: je určený špeciálne na čistenie lakovaných drevených, olejovaných, voskovaných a korkových podláh. Je pripravený k okamžitému použitiu – jednoducho ho nastriekate na podlahu a zotriete mopom. V ponuke sú aj rôzne čističe špeciálne na olejované podlahy.

 

BonaBonaBona

 

- Čističe pre laminátové podlahy a dlažby –  tieto čističe sú účinnou a vhodnou voľbou pre čistenie všetkých typov tvrdých podláh. Jedinečné zloženie nezanecháva na podlahách žiadne stopy.

 

BonaBona

 

- Leštenky a osviežovače – v ponuke Bona je široký sortiment lešteniek a osviežovačov v sebe spája rýchle schnutie podláh s vysokou trvanlivosťou.

 

V ponuke sú kvalitné leštenky na parkety pre lesk alebo v matný vzhľad podláh, taktiež leštenka na laminátové podlahy a dlažby, či leštenka na laminát a PVC alebo vynikajúce osviežovače na drevené podlahy.

 

BonaBona

 

- Ostatné čistiace prostriedky – súčasťou sortimentu Bona sú aj ďalšie užitočné prostriedky do domácnosti a na vonkajšie použitie, ktorých výhodou je veľmi jednoduchá aplikácia.

 

Vybrať si môžete čistič drevených povrchov, čistič záhradného nábytku a aj čistiaci prostriedok na vonkajšie drevené terasy.

 

BonaBona

 

 

2v1, s.r.o.