Nielen preto, že mnohé prvky minimalistického bývania majú základ v škandinávskom štýle, je súlad s prírodou v tomto bývania veľmi významný. Stávka na kvalitu materiálov sa vždy oplatí, a to u minimalizmu v bývaní platí dvojnásobne. 

 

Minimalizmus v súlade s prírodou

 

Navyše každý minimalistický priestor by mal predovšetkým dýchať, a kde a kedy sa najlepšie naplno nadchnete, než práve uprostred prírody. A rovnakú atmosféru a pocit zdravého bývania vo vás vyvolajú prírodné materiály a tiež farby. A na to myslite aj pri hľadaní vhodného nábytku. 

 

Studený dojem z bytu spoľahlivo rozptýli voľba dreva ako doplnkového materiálu a pridaním nekomplikovaných rastlín okrasných svojím listom urobíte pomyselnú bodku za vybavovaním bytu v minimalistickom štýle.

 

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

 

Tatranský profil: ako si poradiť s jeho montážou

 

Inteligentné riešenie do interiéru? Japonské steny!

 

Ďalšie zaujímavé články, rady a návody na tému Interiér

 

 

© WEBY GROUP

Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu Stavebník.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Weby Group s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese stavebnik@stavebnik.sk

 

 

Foto: www.allstroygroup.ru

Autor: Ivan Nôta