No ak chcete ísť s trendom, mali by ste si doplniť vedomosti. Spring box posteľ, je totiž v tomto roku novým hitom spální. No a že právom, to posúďte sami.

 

box spring posteľ

 

Tieto moderné elegantné postele sú čalúnené a skladajú sa z 3-4 častí. Ich základom je však kvalitný pružinový systém boxspring, po ktorom dostali aj svoje pomenovanie. Ich súčasťou je aj drevený rošt, kvalitný matrac alebo topper a samozrejme čalúnené čelo.

 

Celý premyslený systém zaručuje nielen pohodlný ale aj skutočne zdravý spánok. Lôžko sa u niektorých typov nachádza až vo výške 60 cm, čo je nesmierne príjemné už pri samotnom líhaní. Box spring postele dostanete v mnohých kvalitných prevedeniach a farbách.

 

box spring posteľ

No a ak si už obstaráte novú posteľ, nezabudnite ešte na jedno... Hitom sú vankúše. Čím viac, tým lepšie. Pokojne ich naukladajte na seba na ustlanú posteľ, koľko sa na ňu zmestí :)

 

 

 

 

Ďalšie články na tému Interiér

 

15.2.2013© WEBY GROUP

Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu Stavebník.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Weby Group s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese stavebnik@stavebnik.sk

 

Foto: roller.de, dasboxspringbett.de