Závesné modulové nočné stolíkyAk hľadáte čerstvé a originálne riešenie pre vašu spálňu, mali by ste pri výbere nábytku a zvlášť nočných stolíkov uvažovať o závesných moduloch, ktoré sa ideálne hodia napríklad do minimalistického štýlu tejto izby. Dokážu tiež dokonale doplniť priestor vo veľkých spálňach alebo naopak ušetriť miesto v tých menších.

 

Závesné modulové nočné stolíky sa dajú zavesiť v rôznych kombináciách. Jednoduchá konštrukcia nábytku umožňuje jednotlivé moduly zavesiť vodorovne ako aj zvisle. Ich výrobcovia nám ponúkajú možnosti bez výrazných obmedzení. Pozitívom je, že dizajnové prevedenia závesných nočných stolíkov vyhovejú naozaj každému. Od ľudí, obľubujúcich oblé tvary až po tých, čo sú prísne „geometrickí“. Dokonca sa dá kúpiť kompletný spálňový nábytok, ktorý bude „vo vzduchu“ – pripevnený k stenám a nestojaci na zemi.

 

Doplnením jednoduchých skriniek sú ďalšie typy s  drevenými alebo sklenenými dvierkami Závesné poličky s viacerými možnosťami výberu výšky poskytujú neobmedzené možnosti zariaďovať a modifikovať výzor spálňovej steny.

 

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

 

Viete už čo je box spring posteľ?

 

Flexibilný nábytok ktorý šetrí priestor

 

Ďalšie zaujímavé články na tému Nábytok

 

 

3.1.2017© WEBY GROUP

Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu Stavebník.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Weby Group s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese stavebnik@stavebnik.sk

 

Foto: homester.com.ua

Autor: Ivan Nôta