ABC stavebná Klokoč, Mobilné domy, drevodomy Zvolen

ABC Stavebná s.r.o. mobilné domy a drevodomy Zvolen

ABC stavebná s.r.o., staviame moderné a kvalitné modulové mobilné drevodomy a drevodomy. Špecialista na rekonštrukčné, búracie, stavebné práce, murárske, obklady - dlažby, elektro a vodoinštalačné, maliarske a dokončovacie práce bytov, holodomov a holobytov.

Stavebné a rekonštrukčné práce, stavby drevodomov a mobilných modulových drevodomov na kľúč. Predaj a montáž centrálnych vysávačov.

Adresa:Súvisiaci priestor: ABC stavebná s.r.o. I. Lihoveckého 2A/9388, Zvolen
Telefón:+421903440779
Kontaktná osoba:Radko Lehocký
Mobil:
E-mail:info@abcstavebna.sk
www:www.abcstavebna.sk
Sociálne siete:

Ponúkame vám:

- MOBILNÉ DOMY

Prečo mobilný dom?

Mobilný dom je ideálny pre rekreačné bývanie, teda pre všetkých pestovateľov, chatárov a tých, ktorí radi bývajú v lone prírody. Vhodný na prenájom turistom ako rekreačný objekt, alebo na trvalé bývanie s bezkonkurenčným nájomným.

Pre svoju nižšiu obstarávaciu cenu je vhodný aj ako štartovacie bývanie pre mladých, ktorí sa už chcú osamostatniť od rodičov a túžia po vlastnom súkromí.

Tento typ bývania teda využívajú mladí ľudia, manželia riešiaci bytovú situáciu, ľudia, čo chcú prežiť jeseň svojho života v lone prírody a na miestach, kde sa cítia najpríjemnejšie.

- NÍZKOENERGETICKÉ a PASÍVNE DOMY

Naše domy sú postavené z panelov na pevných základoch, majú všetky potrebné certifikáty, smernice a bez problémov spĺňajú vyhlášky EÚ (ETA 11/0224, CE 1415-CPD-41). Vydržia vrtochy prírody ako každý iný dom, napr. ako tehlový. Konštrukcia má protipožiarnu odolnosť až do 120 minút. Náš systém je možné použiť na výstavbu bytových domov, hotelov a budovy s občianskou vybavenosťou až do výšky piatich podlaží.

Systém je tradičný a rokmi overený v západných a severských krajinách.

Naše domy sú montované z hotových panelových dielcov. Vyrábajú sa na automatickej linke za 750 tis. EUR v Ostrihome.

- STAVBY A REKONŠTRUKCIE

Zaoberáme sa kompletnými rekonštrukciami zameranými na byty, domy a kancelárske priestory. Dokončovanie holobytov, holodomov a kancelárii na kľúč. Výstavba rodinných domov od základov až po stavbu na kľúč. Výroba a montáž drevených väzníkových krovov. Pokládka obkladov a dlažieb z rôznych materiálov. Zatepľovanie a povrchové úpravy fasád. Murárske a maliarske práce, plyn, kúrenie, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce s revíziami. Montáž sadrokartónu a kazetových stropov. Pokládka parkiet a laminatových podláh. Montáž drevených zárubní a dverí s pôsobením na celom území Slovenskej republiky a aj v zahraničí...

Ďalej realizujeme:

- rekonštrukciu bytov
- montáž sadrokartónu
- prestavbu bytových jadier
- stierkovanie a maľovanie
- obklady a dlažby
- zatepľovacie práce
- stavbu montovaných a mobilných drevodomov

obr.jpg

Súvisiaci priestor ABC stavebná s.r.o.

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:Podľa dohovoruPodľa dohovoru
Utorok:Podľa dohovoruPodľa dohovoru
Streda:Podľa dohovoruPodľa dohovoru
Štvrtok:Podľa dohovoruPodľa dohovoru
Piatok:Podľa dohovoruPodľa dohovoru
Sobota:ZATVORENÉZATVORENÉ
Nedeľa:ZATVORENÉZATVORENÉ

ABC stavebná s.r.o.

Súvisiaci priestorI. Lihoveckého 2A/9388, Zvolen, tel.: 0903549653, lehocky@abcstavebna.sk, abcstavebna.sk

Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne akcie
vysavac.jpg

Centrálne vysávače

ABC stavebná radí – „nekupujte mačku vo vreci“ a otestujte si špičkový centrálny vysávač ProfiVac s bezdrôtovou sadou priamo u nás v kancelárii. Zavolajte a dohodnite si termín testovania. 0903 549 653, 0903 440 779

obr.jpg

Mobilné domy

Naše mobilné domy nie sú obmedzené veľkosťou, nakoľko domy neprekupujeme ale vyrábame. Vyrobíme Vám mobilný dom podľa Vašich predstáv. Podľa potreby je možné spojiť viac modulov vedľa seba alebo na seba. Viac na www.abcstavebna.sk

obr.jpg

NÍZKOENERGETICKÉ a PASÍVNE DOMY

Akciová ponuka! Troj-izbový montovaný drevodom so zastavanou plochou 91 m2 za 66 140€ na kľúč vrátane projektu s doživotnou garanciou na systém. Viac na http://www.abcstavebna.sk/nizkoenergeticke-domy

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii