Mobilné domy, drevodomy, ABC stavebná Klokoč, Zvolen

ABC Stavebná s.r.o. mobilné domy a drevodomy Zvolen

ABC stavebná s.r.o., staviame moderné a kvalitné mobilné domy a drevodomy. Špecialista na rekonštrukčné, búracie, stavebné práce, murárske, obklady - dlažby, elektro a vodoinštalačné, maliarske a dokončovacie práce bytov, holodomov a holobytov.

Stavebné a rekonštrukčné práce, stavby drevodomov a mobilných domov na kľúč. Predaj a montáž centrálnych vysávačov.

Adresa:Kontaktné miesto: ABC realitná s.r.o. Dukelských hrdinov 16, Zvolen
Telefón: Obchodný zástupaca: Richard Lehocký 0903 440 779
Kontaktná osoba:Radko Lehocký
Mobil:0903549653
E-mail:info@abcstavebna.sk
www:www.abcstavebna.sk
Sociálne siete:

Ponúkame vám:

- MOBILNÉ DOMY

Prečo mobilný dom?

Mobilný dom je ideálny pre rekreačné bývanie, teda pre všetkých pestovateľov, chatárov a tých, ktorí radi bývajú v lone prírody. Vhodný na prenájom turistom ako rekreačný objekt, alebo na trvalé bývanie s bezkonkurenčným nájomným.

Pre svoju nižšiu obstarávaciu cenu je vhodný aj ako štartovacie bývanie pre mladých, ktorí sa už chcú osamostatniť od rodičov a túžia po vlastnom súkromí.

Tento typ bývania teda využívajú mladí ľudia, manželia riešiaci bytovú situáciu, ľudia, čo chcú prežiť jeseň svojho života v lone prírody a na miestach, kde sa cítia najpríjemnejšie.

- NÍZKOENERGETICKÉ a PASÍVNE DOMY

Naše domy sú postavené z panelov na pevných základoch, majú všetky potrebné certifikáty, smernice a bez problémov spĺňajú vyhlášky EÚ (ETA 11/0224, CE 1415-CPD-41). Vydržia vrtochy prírody ako každý iný dom, napr. ako tehlový. Konštrukcia má protipožiarnu odolnosť až do 120 minút. Náš systém je možné použiť na výstavbu bytových domov, hotelov a budovy s občianskou vybavenosťou až do výšky piatich podlaží.

Systém je tradičný a rokmi overený v západných a severských krajinách.

Naše domy sú montované z hotových panelových dielcov. Vyrábajú sa na automatickej linke za 750 tis. EUR v Ostrihome.

- STAVBY A REKONŠTRUKCIE

Zaoberáme sa kompletnými rekonštrukciami zameranými na byty, domy a kancelárske priestory. Dokončovanie holobytov, holodomov a kancelárii na kľúč. Výstavba rodinných domov od základov až po stavbu na kľúč. Výroba a montáž drevených väzníkových krovov. Pokládka obkladov a dlažieb z rôznych materiálov. Zatepľovanie a povrchové úpravy fasád. Murárske a maliarske práce, plyn, kúrenie, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce s revíziami. Montáž sadrokartónu a kazetových stropov. Pokládka parkiet a laminatových podláh. Montáž drevených zárubní a dverí s pôsobením na celom území Slovenskej republiky a aj v zahraničí...

Ďalej realizujeme:

- rekonštrukciu bytov
- montáž sadrokartónu
- prestavbu bytových jadier
- stierkovanie a maľovanie
- obklady a dlažby
- zatepľovacie práce
- stavbu montovaných a mobilných drevodomov

obr.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
obr.jpg

Mobilné domy

Naše mobilné domy nie sú obmedzené veľkosťou, nakoľko domy neprekupujeme ale vyrábame. Vyrobíme Vám mobilný dom podľa Vašich predstáv. Podľa potreby je možné spojiť viac modulov vedľa seba alebo na seba. Viac na www.abcstavebna.sk

obr.jpg

NÍZKOENERGETICKÉ a PASÍVNE DOMY

Akciová ponuka! Troj-izbový montovaný drevodom so zastavanou plochou 91 m2 za 66 140€ na kľúč vrátane projektu s doživotnou garanciou na systém. Viac na http://www.abcstavebna.sk/nizkoenergeticke-domy

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii