ALFAPLAST trade, plastové okná Prievidza

ALFAPLAST trade, s.r.o., plastové okná Prievidza

ALFAPLAST - výroba a montáž plastových okien Považská Bystrica. Maximálna úroveň služieb pri zachovaní najvyššej kvality a optimálneho pomeru medzi cenou a úžitkovou hodnotou radia našu spoločnosť medzi popredných výrobcov plastových okien na slovenskom trhu.

ALFAPLAST - výroba a montáž plastových okien a doplnkov. Maximálna úroveň služieb pri zachovaní najvyššej kvality a optimálneho pomeru medzi cenou a úžitkovou hodnotou radia našu spoločnosť medzi popredných výrobcov plastových okien na slovenskom trhu.

Adresa:Šumperská 2, 97101 Prievidza
Telefón:046 / 542 46 38, 046 / 542 15 47
E-mail:alfaplast@alfaplast.sk
www:www.alfaplast.sk

Dovoľte nám, aby sme Vás privítali vo svete výroby kvalitných plastových okien. Vysoko profesionálny individuálny prístup ku každému zákazníkovi a dokonalá znalosť produktu sú pre nás samozrejmosťou.

Slovenské okná

Spoločnosť ALFAPLAST trade, s.r.o už 16 rokov produkuje okná z 6-komorového profilového systému Internova s trojitým tesnením v najvyššej kvality v „A“ kategórii európskej normy. Pri výrobe okien používame výhradne originálne komponenty a dielce od značkových európskych dodávateľov. Ponúkame záruku 10 rokov na okenný profil a kovanie a 5 rokov na izolačné sklo. Značkové okná ALFAPLAST trade sú vývojovo na technologickej špičke. Orientácia na zákazníkove požiadavky, rýchlosť dodávok, precízne prevedenie, dobrá dostupnosť, dôraz na detail a kvalitu stavajú okná ALFAPLAST na popredné miesto na stavebnom trhu.

alfaplast1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Materiály

Zaradenie v kategórii