Automatické posuvné a otváravé dvere, karuselové dvere, turnikety

Automatické dvere Nitra GU SLOVENSKO, s.r.o.

GU SLOVENSKO, s.r.o. Nitra. Široká ponuka dizajnových a funkčných riešení pre automatizáciu vstupov do budovy - automatické posuvné a otváravé dvere, karuselové dvere, turnikety. Hlavné produkty: okenná technika, dverová technika, automatické vstupné systémy, systémy manažmentu budov

GU SLOVENSKO, s.r.o. je jeden z najvýznamnejších predajcov okennej a dverovej techniky, automatických vstupných systémov, ako aj systémov manažmentu budov.

Adresa:Priemyselný park Nitra-sever, Dolné Hony 24/1085, 95141 Lužianky
Telefón:037 28525-00
E-mail:office@g-u.sk
www:Automatické dvere GU Slovensko Nitra
Korporátny web:www2.g-u.com

Firma GU SLOVENSKO, s.r.o. Nitra je dcérskou spoločnosťou skupiny podnikov Gretsch-Unitas, známou aj pod skráteným označením G.U, ktorá je už viac ako 100 rokov jedným z najvýznamnejších výrobcov okennej a dverovej techniky, automatických vstupných systémov, ako aj systémov manažmentu budov.

Pozostáva z viac ako 50 výrobných a predajných spoločností pôsobiacich v 35 krajinách.

Medzinárodné špičkové značky GU (stavebné kovania), BKS (zámky, uzamykacie systémy) a FERCO (stavebné kovania) Vám ponúkajú Náskok so systémom. Inovatívne a vizionárske systémové riešenia sú pre nás dôležitými výzvami, s ktorými udávame rozhodujúci krok smerom do budúcnosti.

Firemná skupina G.U v posledných rokoch razantne expanduje z podniku strednej veľkosti do spoločnosti s globálnym pôsobením. Svoju pôsobnosť rozšírila na trhy východnej Európy, trhy v Amerike a na Ďalekom východe.

Hlavné produkty:
- okenná technika
- dverová technika
- automatické vstupné systémy
- systémy manažmentu budov

foto_k_textu_automaticke-dvere_gu_nitra.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
posuvne-dvere-gu_slovensko_nitra_top_ponuka.jpg

Automatické posuvné dvere od GU SLOVENSKO, s.r.o. Nitra

Sú ľahko a pohodlne priechodné, takže pri vstupe do budovy ich takmer vôbec nevnímate. Sú vhodné pre moderné riešenie vstupu vo verejných budovách, letiskách, železničných staniciach, nákupných centrách, bankách, nemocniciach, ...

DTN-80_4 (002).jpg

Nový patentovaný pohon otváravých dverí DTN 80 od GU SLOVENSKO,s.r.o. Nitra

Má patentovaný dvojitý pružinový systém, ktorý vždy zaistí bezpečné, tiché a úplné zatvorenie dverí – bez hlučného koncového dorazu, ale plynulou silou. Výhody pohonu otváravých dverí je možné plne využiť na rôznych dizajnových vstupoch a typoch fasád.

Otočné dvere.jpg

Turnikety od GU SLOVENSKO, s.r.o. Nitra

Regulácia prístupu do firemných budov, automatická kontrola a nasmerovanie veľkého množstva osôb do usporiadaných pruhov: vďaka vysoko kvalitným produktom prispieva skupina GU k bezpečnosti budov a ich používateľov.

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii