DACHmat - strechy, strešné okná, podkrovné schody, výstavba a rekonštrukcie podkrovia v Košiciach

DACHMAT, strechy, Košice

Firma DACHmat Košice vám ponúka všetko pre vašu strechu: strešné okná, krytiny, izolácie, doplnky, stavba a rekonštrukcie podkrovia.

Strechy, krytiny a strešné doplnky, strešné okná, výstavba a rekonštrukcie podkrovia, strešné a sklápacie schody.

Adresa:Rastislavova 91, 040 01 Košice
Telefón:055/6763 069
Kontaktná osoba:p. Palenčár
Mobil:
E-mail:dachmat@dachmat.sk
www:Strecha a strešné doplnky
Web:www.dachmat.sk
Ostatné kontakty:www.dachmat.sk/kontakty/

DACHmat spol. s r. o., Košice

Realizáciu striech dokážeme zabezpečiť komplexne od samého začiatku kde vieme pomôcť s výberom optimálneho riešenia, cez dopravu materiálu, zabezpečenie krovu, následnú montáž strešného plášťa až po záručný aj pozáručný servis pre zákazníka.

Rekonštrukciou a opravou strechy vieme nielen vylepšiť estetický vzhľad domu ale ja predĺžiť životnosť strechy. Vhodným výberom strešnej krytiny zabezpečíme ochranu a súčasne estetickú dominantu objektu.
Okrem tesárskych prác zabezpečíme klampiarske prvky alebo podbíjanie podhľadov.

* Rekonštrukcie drevených krovov
* Výmena strešnej krytiny
* Rekonštrukcie klampiarskych prvkov
* Výmena strešných okien


Strešný výlez slúži ako výstup na strechu za účelom technickej údržby strechy strešného plášťa, k údržbe komína, alebo antény. Vhodným umiestnením vedľa iných prestupových konštrukcií (napr. komín, solárne panely, a pod.) sa vyhneme zbytočnému pohybu po krytinách, ktoré sú náchylné na tvarovú deformáciu, prípadne poškodenie vonkajších ochranných vrstiev krytiny.

Výhody našich strešných výlezov:

* Strešné výlezy DACHMAT poskytujú o 11% väčšiu plochu otvoru ako podobné výlezy. Pri rovnakej výške sú o 5 cm širšie, čo umožňuje pohodlnejší výstup cez tento otvor na strešný plášť.
* Výlez je možné použiť na rozpätie sklonu 10 - 90°.
* Dekompresné dutina, ktorá zabezpečuje celoživotnú tesnosť výlezu umožňuje výlez DACHMAT použiť až do IV.snehovej oblasti. Sklenná výplň vydrží tlak viac ako 100 kg.
* Odolnosť na tlak vetrom nad 2000 kPa zaraďuje tento výlez pre použitie až do V.vetrovej oblasti (štíty Vysokých Tatier).
* Riešenie pántov po bokoch strešného výlezu umožňuje otvorenie krídla o 180°a jeho uloženie až na strešný plášť.
* Protisnehová zábrana, ako súčasť hornej časti lemovania dokonale utesňuje styk oplechovania s krídlom okna.
* Zvýšenie nábehu spodnej časti lemovania nad vlnitú strešnú krytinu umožňuje ľahšiu montáž výlezu. Zároveň opretím spodnej časti dreveného rámu výlezu o spodnú pomocnú montážnu latu sa staticky zosilnilo osadenie strešného výlezu, čo zvyšuje jeho odolnosť voči zosúvajúcemu sa snehu po strešnom plášti.


Podkrovné strešné schody umožňujú využiť podkrovný priestor strechy na odloženie sezónnych vecí. Taktiež poskytujú jednoduchý prístup k strešným výlezom a následne ku komínu, anténe a na technickú údržbu strešného plášťa.Výhody našich podkrovných schodov:

* Nosnosť ramena schodov nad 400 kg, jedného stupňa nad 200 kg. Schody sú odolné voči opotrebovaniu aj pri častom užívaní vďaka použitým materiálom.
* Použitý materiál a jeho tvarovanie bočných segmentov schodníc do tvaru S nám dáva záruku nielen vysokej nosnosti, ale aj bezpečného držania sa pri výstupe. Každý stupeň je zároveň aj madlom. Doska poklopu je kolmo dole, rameno stupňov je rektifikačnou skrutkou fixované v takom sklone, aby vystupovanie po schodoch bolo bezpečné celým chodidlom, nie po špičkách.
* Variabilita rozmerov stavebného otvoru. Schody DACHMAT majú desať rozmerov otvoru pre štyri svetlé výšky miestností. Ich kombináciou môže vzniknúť až 40 rôznych kombinácii.
* Estetické napojenie na strop vďaka lemu rámu schodov. Týmto lemom dokážeme zakryť pracovnú škáru pri osadení rámu schodov v šírke cca 2 cm po obvode. Rieši to problém prepojenia rámu so všetkými stropmi (betónové, keramické, oceľové, montované sadrokartónové).
* Jednoduchá montáž spočíva v namontovaní oceľového rámu na štyri konzoly v rohoch do vopred pripraveného stavebného otvoru. Zavesenie je do hrubého stropu ak je jeho hrúbka nad 14 cm. Zavesenie do tenkého stropu to znamená do 14 cm hrúbky stropu si vyžaduje ešte pomocný drevený rám, ktorý nám dvihne celú hrúbku stropu nad 14 cm.
* Jednoduchá preprava, manipulácia a rýchla montáž. Rozdelením rámu a stupňov do osobitných balení sme umožnili kombinovať rozmery rámu s výškou miestností (mení sa počet stupňov). Zároveň koncoví zákazníci a montážne firmy nemusia pred montážou schodov demontovať stupne, ale pristupujú priamo k montáži.

1 kopie.jpg

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:7:00 - 15:30
Utorok:7:00 - 15:30
Streda:7:00 - 15:30
Štvrtok:7:00 - 15:30
Piatok:7:00 - 15:30

Severné Slovensko - Reginová Zuzana

, tel.: 0918 636 050, reginova@dachmat.sk

Východné Slovensko Cető

, tel.: 0918 636 053, strechy@dachmat.sk

Západné Slovensko - Cilling Ladislav

, tel.: 0907 995 826, cilling@dachmat.sk

Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Materiály

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii