Danfoss, Divízia DEVI, inteligentné vykurovanie, Zlaté Moravce

Danfoss, Divízia DEVI, inteligentné vykurovanie, Zlaté Moravce

Podlahové kúrenie, ochrana vonkajších plôch a potrubia pred zamrznutím, vykurovacie káble, tenké rohože, elektronické termostaty.

Podlahové kúrenie - inteligentné elektrické podlahové vykurovanie a ochranné systémy pred ľadom a snehom.

Adresa:Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce
Telefón:34 6549 033, 37 6406 282
Kontaktná osoba:Ing. Dušan Lašák
Mobil:
E-mail:dla@devi.sk
www:www.devi.sk

Spoločnosť DEVI, Danfoss Zlaté Moravce výrobca inteligentného elektrického vykurovania a ochranných systémov proti snehu a ľadu, ako prvá a zatiaľ jediná v strednej Európe vyvinula vykurovacie podlahové pásy DevidryTM vo forme puzzle, ktoré nevyžadujú inštaláciu odborníka.

Majitelia domov a bytov si teraz v domácnostiach sami dokážu nainštalovať podlahové vykurovanie metódou „zaklapni a spoj“, ktorá je podobná ako detské puzzle. Prednosťou takéhoto spôsobu vykurovania je minimálna príprava, rýchla a jednoduchá montáž a bezpečnosť v top kvalite. Jednoduchý spojovací systém zvládne aj laik a suchá inštalácia nevyžaduje použitie lepidla. Nie je potrebné používať ani žiadne ďalšie špeciálne nástroje, je možné ho inštalovať na všetky typy podláh. Zákazník získa v rekordnom čase komfortné teplo s úsporou inštalačných a prevádzkových nákladov.

Podlahové vykurovanie vo forme pásov DevidryTM je prvým elektrickým vykurovacím systémom svojho druhu, ktorý bol certifikovaný pre nový štandard plávajúcich podláh. Vytvára kročajovú izoláciu drevených i laminátových podláh, ktorým pomáha dosahovať rovný povrch. Zároveň dobre znáša a rozkladá zaťaženie. Potvrdil to záťažový test, kde jedno miesto s týmto druhom vykurovania vydržal až 225 000 rotačných záťaží.

Súčasťou podlahových vykurovacích pásov je termostat a bezpečnostný box, ktoré sú v dvoch variáciách. Súčasťou vykurovacích pásov DevidryTM je aj regulácia DevidryTM Kit, ktorá sa pripevňuje na stenu a vyžaduje si len zasunutie konektorov. Obsahuje podlahový snímač, ovládanie a napájací kábel. Termostat zabezpečí, aby teplota podlahového vykurovania nepresiahla povolenú maximálnu teplotu (v prípade drevených a laminátových podláh 30°C a v prípade betónových podláh a dlažby 35°C).

Devi-obrazok.jpg
;-otv-hod-not-included-;

DEVI s.r.o.

Štefánikova 1089, Kúty, tel.: 034/659 00 53, dla@devi.sk

Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii