Danfoss, Divízia DEVI, inteligentné vykurovanie, Zlaté Moravce

Danfoss, Divízia DEVI, inteligentné vykurovanie, Zlaté Moravce

Podlahové kúrenie, ochrana vonkajších plôch a potrubia pred zamrznutím, vykurovacie káble, tenké rohože, elektronické termostaty.

Podlahové kúrenie - inteligentné elektrické podlahové vykurovanie a ochranné systémy pred ľadom a snehom.

Adresa:Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce
Telefón:34 6549 033, 37 6406 282
Kontaktná osoba:Ing. Dušan Lašák
Mobil:
E-mail:dla@devi.sk
www:www.devi.sk

Spoločnosť DEVI, Danfoss Zlaté Moravce výrobca inteligentného elektrického vykurovania a ochranných systémov proti snehu a ľadu, ako prvá a zatiaľ jediná v strednej Európe vyvinula vykurovacie podlahové pásy DevidryTM vo forme puzzle, ktoré nevyžadujú inštaláciu odborníka.

Majitelia domov a bytov si teraz v domácnostiach sami dokážu nainštalovať podlahové vykurovanie metódou „zaklapni a spoj“, ktorá je podobná ako detské puzzle. Prednosťou takéhoto spôsobu vykurovania je minimálna príprava, rýchla a jednoduchá montáž a bezpečnosť v top kvalite. Jednoduchý spojovací systém zvládne aj laik a suchá inštalácia nevyžaduje použitie lepidla. Nie je potrebné používať ani žiadne ďalšie špeciálne nástroje, je možné ho inštalovať na všetky typy podláh. Zákazník získa v rekordnom čase komfortné teplo s úsporou inštalačných a prevádzkových nákladov.

Podlahové vykurovanie vo forme pásov DevidryTM je prvým elektrickým vykurovacím systémom svojho druhu, ktorý bol certifikovaný pre nový štandard plávajúcich podláh. Vytvára kročajovú izoláciu drevených i laminátových podláh, ktorým pomáha dosahovať rovný povrch. Zároveň dobre znáša a rozkladá zaťaženie. Potvrdil to záťažový test, kde jedno miesto s týmto druhom vykurovania vydržal až 225 000 rotačných záťaží.

Súčasťou podlahových vykurovacích pásov je termostat a bezpečnostný box, ktoré sú v dvoch variáciách. Súčasťou vykurovacích pásov DevidryTM je aj regulácia DevidryTM Kit, ktorá sa pripevňuje na stenu a vyžaduje si len zasunutie konektorov. Obsahuje podlahový snímač, ovládanie a napájací kábel. Termostat zabezpečí, aby teplota podlahového vykurovania nepresiahla povolenú maximálnu teplotu (v prípade drevených a laminátových podláh 30°C a v prípade betónových podláh a dlažby 35°C).

Devi-obrazok.jpg
;-otv-hod-not-included-;

DEVI s.r.o.

Štefánikova 1089, Kúty, tel.: 034/659 00 53, dla@devi.sk

Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii