Výroba drevených eurookien, Drevond - Košice

Drevond - Výroba drevených eurookien, dverí, zábradlí, Košice

Drevond - vyrába drevené eurookná a dvere, interiérové dvere, schody a zábradlia. Vyrábame na zákazku podľa potrieb zákazníka, ktorý si môže vybrať tvar a dizajn výrobku, druh materiálu na výrobu rámu, druh skla a v neposlednom rade i odtieň farby.

Výroba drevených eurookien. Okná a balkónové dvere z lepených trojvrstvových lamelových drevených profilov. Výroba vchodových a interiérových dverí, drevených schodov.

Adresa:Slovenská ulica č. 46, 040 01 Košice
Telefón:055/789 98 94-5, 0905 488 318
Kontaktná osoba:Ondáš František
E-mail:drevond@drevond.sk
www:www.drevond.sk

Naša firma Drevond, Košice sa venuje výrobe drevených výrobkov od roku 2000. Hlavnou náplňou produkcie je výroba drevených eurookien v rôznych variantoch. Výrobky spĺňajú požiadavky STN.

Vyrábame na zákazku podľa potrieb zákazníka, ktorý si môže vybrať tvar a dizajn výrobku, druh materiálu na výrobu rámu, druh skla a v neposlednom rade i odtieň farby. Okná a balkónové dvere profilu IV 68 vyrábame z lepených trojvrstvových lamelových drevených profilov smreka, borovice, duba, ktoré sú domácimi drevinami, na požiadanie zákazníka používame aj dovozové materiály (meranti a iné). Na povrchovú úpravu používame ekologicky nezávadné materiály (tzv. vodouriediteľné). Dôležitou súčasťou okna je presklenie, ktoré je štandardne dodávané ako izolačné dvojsklo s koeficientom prestupu tepla U=1,1. Samozrejme, aj tu je možnosť použitia iného zasklenia podľa požiadavky zákazníka, či už sa jedná o použitie iného druhu skla (napr. nepriehľadné), skla s iným koeficientom prestupu tepla, alebo skla s použitím ozdobných prvkov, napr. mriežok. Samozrejmosťou je, že ku hotovým výrobkom dodávame vonkajšie aj vnútorné drevené parapety vo farbe okna. Na požiadanie zákazníka dodáme aj ISSO žalúzie (imitácia dreva, plast) a siete proti hmyzu.

Eurookna a dvere Z výrobkov typu okien zostavujeme aj pevné a otváravé presklenia interiérové aj exteriérové, tzv. zimné záhrady. Ponúkame klientom komplexnú službu: demontáž starého výrobku, osadenie nového výrobku, vysprávky po montáži a dopravu. Zameranie zákazky a vyhotovenie cenovej ponuky klientom neúčtujeme. Súčasťou stavieb a bytov sú i vchodové a interiérové dvere. Vchodové dvere zhotovujeme z europrofilov jednotlivo, podľa predstáv klientov. Interiérové dvere vyrábame z masívu v rôznych variantoch. Venujeme sa jednotlivo aj výrobe drevených schodov, aby aj naše nohy mali po čom kvalitnom a peknom kráčať. Tu sa nám ponúka možnosť najviac využívať fantáziu ľudí a možnosti, ktoré nám dáva konkrétny priestor. Drevené schody vyrábame obkladané alebo samonosné (prípadne s kovovými prvkami). Materiál - najvhodnejší je dub a buk.

drevostroj-budova.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii