EKO-THERM Banská Bystrica, kotly, kotle, tepelné čerpadlá, e-shop

EKO-THERM, vykurovacia technika, Banská Bystrica

EKO-THERM - predaj a servis vykurovacej techniky: tepelné čerpadlá, kotly, kotle značky Vaillant, Viessmann, Junkers, Protherm, Immergas, Geminox. Ponúkame projektovanie, predaj, montáž, servis kotlov, solárnych zostáv, a príslušenstva.

Predaj plynových kotlov značky Vaillant, Viessmann, Junkers, Protherm, Immergas, Geminox. Ponúkame projektovanie, predaj, montáž, servis kotlov, solárnych zostáv, a príslušenstva

Adresa:Lipová 3, 974 09 Banská Bystrica,
Telefón:0911 938 502, 0903 516 635, 0903 525 649
E-mail:obchod@eko-therm.sk
www:kotly, kotle, tepelné čerpadlá, e-shop
Web:www.eko-therm.sk
ICQ:648298798
Skype:eko-therm1
Sociálne siete:

Vykurovacia technika, kotly, kotle, tepelné čerpadlá, dymovody... E-shop.

O nás

Vykurovacou technikou sa na rôznych úrovniach profesionálne zaoberáme od roku 1989.

Naše služby - odborné poradenstvo v oblasti vykurovania, projekty vykurovania, predaj tepelných technológií a ich odborné uvedenie do prevádzky, zabezpečenie ich montáže kdekoľvek na Slovensku, záručný a pozáručný servis tepelných technológií.

Náš obchod ponúka jedny z najnižších cien za ponúkaný tovar na našom trhu. Porovnanie necháme na zákazníkov. Pri porovnávaní však dbajte na to, čo je v cene (doprava, uvedenie do prevádzky, ...), aby ste porovnávali porovnateľné. Internetových obchodov s vykurovacou technikou pribúda ako húb po daždi. Všetci Vám predajú kotol. My Vám však aj kvalifikovane poradíme. O našej odbornosti svedčia aj naše referencie, diskusia, otázky a odpovede či naše články v tlači a na webe.

Ak potrebujete odborne poradiť, neváhajte nás kontaktovať osobne, telefonicky, mailom. Na výrobky značiek VAILLANT a GEMINOX nájdete na Slovensku veľmi málokde väčších odborníkov ako sme my.

Výrobcovia a importéri kotlov neradi vidia zverejňovanie iných ako oficiálnych cenníkových cien. Preto, ak máte vážny záujem, neváhajte požiadať nás o vypracovanie konkrétnej ponuky. Ak v ponuke nášho internetového obchodu nenájdete vykurovaciu techniku, ktorú hľadáte (či už sa to týka značky alebo konkrétneho zariadenia), napíšte nám na obchod@eko-therm.sk. Urobíme Vám na ňu cenovú ponuku.

ekotherm 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii