Cementové potery, betónové podlahy, ESTRIT, Dunajská Streda

ESTRIT, cementové potery, betónové podlahy, Dunajská Streda

Firma ESTRIT - špecialista na potery a podlahy. Prinášame na Slovensko nový systém spracovania a vyhotovenia betónových poterov. Medzi prvými zavádzame použitie Polypropylénových vlákien do cementového poteru - potery s PP vláknami.

Betónové potery, hladené betónové potery s elektrickou hladičkou, doprava s dieslovým mixokretom. NOVINKA NA TRHU: Možnosť pokládky dlažby, parkiet, kobercov priamo na poter bez potreby nivelizačných prostriedkov!

Adresa:Rybný trh 330/5, 929 01 Dunajská Streda
Kontaktná osoba:Norbert Laczó
Mobil:
E-mail:info@poter.sk
www:www.poter.sk

Estrit, Dunajská Streda - prinášame na Slovensko nový systém spracovania a vyhotovenia betónových poterov. Medzi prvými zavádzame použitie Polypropylénových vlákien do cementového poteru - potery s PP vláknami. Táto metóda sa už roky bežne používa vo vyspelých európskych krajinách.

Vyhotovujeme nasledovné typy poterov:

Cementové potery
Liate potery - anhydrity
Spádové potery
Polystyrénbetóny
Penobetóny

Podlahy na kľúč
Poter a podlahové vykurovanie v jednom je najlepším riešením ak vykurovanie vašej stavby plánujete riešiť podlahovým kúrením. Podlahové kúrenie je vhodné používať len v dobre izolovaných domoch a preto aj kvalita betónovej podlahy je obzvlásť dôležitá. O kvalite našich poterov sa môžete presvedčiť v sekcii potery.

Podlahové vykurovanie
Pri montáži podlahového vykurovania s použitím systémovej dosky je dôležité dosiahnuť čím rovnejšiu spodnú vrstvu, aby sa systémová doska dokonale priľnala. Nakoľko sa na železobetónovej doske nachádzajú rozvody vody a elektriky je veľmi obtiažne a náročné dokonale pokryť priestory medzi týmito rúrkami polystyrénom. Naša spoločnosť aplikuje polystyrénbetón, ktorý dokonale obalý a vyplní priestor medzi rozvodmi.

potery.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii