INTERCOM Bratislava, s.r.o., Pákové a klasické zmiešavacie vodovodné batérie

INTERCOM Bratislava, vodovodné batérie, sanita

INTERCOM BRATISLAVA s.r.o. je dlhoročným výhradným dovozcom a distribútorom výrobkov značky SAGITTARIUS na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine a Rusku.

Pákové, klasické, termostatické a bezdotykové vodovodné batérie, tlačené ventily, srchový sortiment a kúpeľňové doplnky, PPR plastové rozvody na vodu, vetracie mriežky a dvierka, závesná technika

Adresa:Pod brehmi 2, 841 03 Bratislava
Telefón:2 642 884 70, 642 884 73
Kontaktná osoba:911 871 787 - servisný dispečing
E-mail:obchod@intercom.sk
www:www.intercom.sk

INTERCOM Bratislava - Pákové a klasické zmiešavacie vodovodné batérie vyrábané a distribuované pod súhrnnou komerčnou značkou SAGITTARIUS sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou a atraktívnym dizajnom.

Dôkazom toho sú státisíce spokojných užívateľov pákových batérií sérií ZORA, PERLA, LESIA, NAPO, PROVENCE, GALAXY, ATLANTA, ELEGANCE a mnohých ďalších. Značka SAGITTARIUS získala za 20 úspešných rokov na našom trhu dominantné a stabilné miesto.

V súčasnosti je v ponuke našej spoločnosti viac než 8 000 položiek špecializovaného sortimentu. Nájdete tu stovky druhov sprchových hadíc a pripojení. Mimoriadne široká je ponuka ručných spŕch – jedno, dvoj – až osempolohových, klasických alebo svietiacich, s chrómovou , farebnou alebo saténovou povrchovou úpravou.

Priazeň zákazníkov na Slovensku získali pákové batérie a sprchové príslušenstvo renomovaného talianskeho výrobcu M&Z. Výrobky tejto značky sa vyznačujú precíznosťou, vysokou estetickou a úžitkovou hodnotou.

Stelesnením špičkovej technológie sú termostatické miešacie batérie. Ponúkame ich v najrôznejších prevedeniach a cenových reláciách – ale všetky z nich sú mimoriadne komfortné a vedú k mimoriadnym úsporám hlavne teplej vody.

Významné miesto v našej ponuke majú senzorové batérie renomovaného výrobcu STERN ENGINEERING LTD (Izrael), ktorého výhradne zastupujeme v SR a ČR. Tieto produkty spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na kvalitu, dizajn a odolnosť.

V našej ponuke nájdete kompletný sortiment najväčšieho výrobcu sanitárnej techniky v strednej a východnej Európe - firmy ALCAPLAST (ČR). Sme dlhoročný a tradičný distribútor výrobkov spol. PROBEX (ČR) -renomovaného výrobcu odvetrávacieho sortimentu a revíznych dvierok. Mimoriadne obšírny je sortiment závesnej a kotviacej techniky firmy RABOVSKÝ (ČR). Trvalou súčasťou našej ponuky sú vaňové zásteny a elektrické sušiaky zn. NOPA PLUS (ČR). Patríme k najväčším predajcom elektrických prietokových ohrievačov vody a vyhrievacích rohoží od firmy HAKL (SR). Stálych zákazníkov si získali PPR plastové rozvody na vodu od PIPELIFE – INSTAPLAST (ČR). Mimoriadnou kvalitou sa vyznačujú ventily pre plynoinštaláciu výrobcu VALVEX (Poľsko). Už dvadsať rokov sa úspešne predávajú na Slovensku tlačné ventily firmy LA TORRE (Taliansko). V tomto roku sme obohatili našu ponuku o výrobky špičkových výrobcov - odvodňovacej techniky CHUDEJ (ČR) a hadíc pre plynoinštaláciu AZ POKORNÝ (ČR).

Okrem uvedeného nájdete v našej ponuke bohatý sortiment vodoinštalačného , kúrenárskeho a doplnkového sortimentu a náhradných dielov.

Akékoľvek informácie ohľadne možnosti dodávok Vám poskytne obchodný úsek INTERCOMU Bratislava s.r.o.

intercom obrazok.JPG
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii