Interiérové, bezpečnostné, požiarne dvere eshop+vzorková predajňa Zvolen

Interierdvere spol. s r.o., predajňa dverí Zvolen + eshop

Interiérové, bezpečnostné, exteriérové a požiarne dvere eshop + vzorková predajňa dverí vo Zvolene. Našim hlavným cieľom, je spokojný zákazník. Ponúkame kvalitný tovar a kvalitne prevedené montáže. Spokojný zákazník je našou najlepšou reklamou.

Dodávka a montáž dverí (protipožiarnych, bezpečnostných, interérových....), zárubní, stavebných púzdier. V našej ponuke nájdete protipožiarne bezpečnostné interiérové dvere, vchodové a posuvné dvere. Požiarne zárubne,samozatvárače, hroty proti lastovičkám

Adresa:P. O. Hviezdoslava 242/16, 96001 Zvolen (kamenná predajňa)
Telefón:0948 422 666
E-mail:info@interierdvere.sk
www:www.interierdvere.sk
Objednávky, cenové ponuky:Ing.Anna Valocková 0948 477 666
Objednávky, cenové ponuky:Ing.Lukáš Lepieš 0948 422 666
Sociálne siete:

Ponúkame stavebné púzdra, posuvné systémy, protipožiarne dvere a požiarne zárubne, certifikované bezpečnostné dvere českého výrobcu BEDEX, interiérové dvere, vchodové dvere a príslušenstvo kovania, kľučky, schránky, samozatvárače.

Novinkou sú plechové dvere v prevedení izolované / neizolované. V segmente požiarnych uzáverov aj protipožiane revízne dvere.
Ponúkame Vám kompletný servis počínajúc prvotným zameraním, vypracovaním cenovej kalkulácie a následným dodaním dverí s profesionálnou montážou.

V rámci protipožiarnych uzáverov máme v ponuke akékoľvek atypické protipožiarne dvere s prevedením v celej škále protipožiarnej odolnosti od EI EW 30 po EW 120, v drevenom prevedení, prípadne oceľové dvere a brány s požiarnou odolnosťou, protipožiarne okná prípadne protipožiarne poklopy a zárubne. Protipožiarne dvere môžu byť samozrejme presklenné s certifikovaným protipožiarnym sklom.

Vykonávame kontroly požiarnych uzáverov podľa VYHLÁŠKA č. 478/2008 Z.z. Ministerstva vnútra Slovenskej republiky. Protipožiarne dvere. Protipožiarne zárubne. Protipožiarne uzávery, poklopy a výlezy. Požiarne revízne dvierka.

Kamenná predajňa ( obed.prestávka 12:00-12:45)

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:08:30 - 17:00 hod
Utorok:08:30 - 17:00 hod
Streda:08:30 - 17:00 hod
Štvrtok:08:30 - 17:00 hod
Piatok:08:30 - 17:00 hod

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Články 1-5 z 5
1.jpg

Zabránime vtákom, holubom a lastovičkám v stavbe hniezd?

Kto sa s problémom "náletov" a výstavby vtáčích hniezd stretol pochopí ako vedia milé tvory (lastovičky, holuby napríklad) človeku znepríjemniť život.

1.jpg

Stavebné puzdrá pre posuvné dvere

Ponúkajú výhodu ušetreného priestoru a elegantné riešenie Vášho interiéru. Kvalitné prevedenie puzdier zaručuje spoľahlivý chod posuvných dverí, ktoré výborne pasujú do každého priestoru. Veľkou výhodou je jednoduchá a krátka montáž.

2.jpg

Digitálny nástrek dverí NDD

Digitálna potlač dverí predstavuje moderný štýl a individuálny dizajn plechových a oceľových dverí. Dvere môžu byť digitálne potlačené Vašim logom, dizajnom, alebo návrhmi a symbolmi z širokej databázy dekorov

c.jpg

Starostlivosť o krby, kachle, krbové náradie

Pre Vás, ktorý si radi teplom z prirodzeného ohňa zútulnia domov a majú v obľube pohľad do krbovej vložky a praskajúceho horiaceho dreva, odporúčame obstarať si krbové príslušenstvo.

ZylinderZiehenbrechen.png

V pyžame pred vymknutými zabuchnutými dverami? :)

Nie až tak zriedkavá situácia, vybehnete na „otočku“ do pivnice alebo vysypať smeti a po návrate k dverám zistíte že kľúče sú zvnútra vo dverách, samozrejme pootočené, t.z. nepomôže náhradný kľúč ktorý máte u susedov).

Články 1-5 z 5
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
logo.jpg

Dvere a zárubne Zvolen

Ponúkame stavebné púzdra, posuvné systémy, protipožiarne dvere a požiarne zárubne, certifikované bezpečnostné dvere českého výrobcu BEDEX, interiérové dvere, vchodové dvere a príslušenstvo kovania, kľučky, schránky, samozatvárače: www.interierdvere.sk

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii