Klimatizácie, vzduchotechnika, KKG-nemec, Bratislava, e-shop

KKG - nemec, klimatizácie, vzduchotechnika, Bratislava

Spoločnosť sa zaoberá chladiarenskou, klimatizačnou technikou, vzduchotechnikou, meraním a reguláciou a to od projektu, cez realizáciu až po záručný a pozáručný servis.

Spoločnosť sa zaoberá chladiarenskou, klimatizačnou technikou, vzduchotechnikou, meraním a reguláciou a to od projektu, cez realizáciu až po záručný a pozáručný servis.

Adresa:Roľnícka 65, 831 07, Bratislava
Telefón:HOTLINE: 0904 170 170, 2 4342 5045 - sekretariát
Kontaktná osoba:Tomáš Nemec
E-mail:kkg@kkg.sk
www:www.kkg.sk
Ostatné kontakty:www.kkg-klimatizacie.sk/kontakt/

Naša spoločnosť KKG-nemec, spol. s r.o., Bratislava sa zaoberá chladiarenskou, klimatizačnou technikou, vzduchotechnikou, meraním a reguláciou… a to od projektu, cez realizáciu až po záručný a pozáručný servis. Naším zámerom je tiež zákazníkom dokázať, že odbornou inštaláciou a pravidelnými servisnými prehliadkami sa predíde následným zdĺhavým a finančne náročným opravám a prispieva sa tak k zvýšeniu výkonu daných zariadení a k predĺženiu životnosti.

Sme autorizovaným distribútorom značiek: LG, Toshiba, Carrier, Midea, YORK, Daikin, Midea, Fedders a mnoho iných značiek, pričom opravy a údržbu zabezpečujeme všetkým značkám a všetkým typom klimatizačných jednotiek, vzduchotechniky a tiež chladiarenským zariadeniam.

Spoločnosť KKG nemec s.r.o., vznikla pretransformovaním sa firmy KKG s.r.o., (Kälte- Klima- Gastro) riadenú rakúskym managementom, ktorá pôsobila na Slovenskom trhu od roku 1992. KKG nemec s.r.o., vznikla v roku 2000 a je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I. v od. sro pod číslom 22259/B.

Vedenie a prevádzka firmy sa skladá z cca 35-tich zamestnancov, prevažne mladých a flexibilných ľudí, ktorí sa riadia heslom : “náš zákazník, náš pán!”. Pracujeme s kvalitnými materiálmi, vybavením a samozrejmosťou sú aj odborné skúšky zamestnancov, oprávnenia na vykonávanie činnosti a príslušné certifikáty.

Naša firma ma zavedený a udržiavaný systém manažérstva kvality v súlade s požiadavkami normy STN EN ISO 9001 / EN ISO 9001:2008 pre oblasti:


Výroba , inštalácia a opravy ústredného vykurovania a vetrania
Montáž a servis klimatizačných zariadení a gastrotechniky

vzduchotechnika.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii