Výroba plastových okien a dverí, KOLAN, Galanta

KOLAN, výroba plastových okien a dverí, Galanta

Výroba plastových okien a dverí. Prvý výrobca okien, dverí, presklených stien a zimných záhrad z plastových profilov zo systému GEALAN na Slovensku

Výroba plastových okien a dverí. Prvý výrobca okien, dverí, presklených stien a zimných záhrad z plastových profilov zo systému GEALAN na Slovensku

Adresa:Priemyselná 6, 924 00 Galanta
Telefón:031 780 6573, 031 780 2080
Kontaktná osoba:Kružlík
E-mail:kolan@kolan.sk
www:www.kolan.sk
Ostatné kontakty:www.kolan.sk/?KONTAKT

KOLAN spol. s r.o. Galanta ako prvý výrobca okien, dverí, presklených stien a zimných záhrad z plastových profilov zo systému GEALAN na Slovensku, od svojho vzniku v januári 1994, rozšíril svoje výrobné priestory a zvýšil niekoľkonásobne stav svojich pracovníkov. Tieto skutočnosti si vyžiadala situácia vzniknutá z dôvodu rýchleho nábehu spoločnosti na trh a sústavného zvyšovania odbytu svojich výrobkov, plastových okien, dverí, presklených stien a zimných záhrad, za účelom pokrytia dopytu. Tento trend pretrváva a jeho podstatou sú vysoká kvalita výrobkov za prijateľné ceny a zabezpečovanie operatívneho záručného i pozáručného servisu. Jednoducho povedané kvalita bez kompromisov.

Kvalita výrobkov bola overená štátnou skúšobňou a potvrdená vydaním certifikátu.


Management spoločnosti tvorí mladý ambiciózny kolektív. Na plnení výrobných úloh sa podielajú vysokokvalifikovaní pracovníci, ktorí získli doklad o svojej odbornosti priamo u výrobcu plastových profilov GEALAN v Spolkovej republike Nemecko. Preto Váš záujem o naše výrobky v rámci osobných konzultácií bude doplnený odborným poradenstvom tými najlepšími odborníkmi.

V apríli roku 2000 vstúpil KOLAN spol. s r.o. do nového milénia získaním certifikátu kvality STN EN ISO 9002, ktorý bol slávnostne odovzdaný generálnou riaditeľkou LIGNOTESTING a.s. Bratislava na medzinárodnom stavebnom veľtrhu CONECO 2000 v Bratislave. Túto skutočnosť si vyžiadalo neustále zvyšovanie nárokov zákazníka a zosilnenie konkurencieschopnosti spoločnosti voči ostatným výrobcom okenných systémov. Celý proces prechodu na systém kvality si vyžiadal veľké množstvo zmien vnútropodnikových postupov riadenia procesu výroby a noriem z oblasti zavádzania systému kvality. Vybudovaný systém kvality je schopný akceptovať náročné požiadavky zákazníka.

Vedenie spoločnosti KOLAN vyžaduje zodpovedný prístup ku kvalite výrobkov a služieb od všetkých svojich pracovníkov. Preto ústredné motto spoločnosti znie:

KVALITA je najvyššou prioritou.


Veríme, že sme Vás presvedčili pri Vašom rozhodovaní a pridáte sa k stovkám našich spokojných zákazníkov doma i v zahraničí. Vaša spokojnosť bude našou najlepšou reklamou.

golan okno.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii