Oprava, výstavba nových šikmých striech, Lamper, Banská Bystrica

Lamper, oprava, výstavba nových šikmých striech, Banská Bystrica

Špecializujeme sa výhradne na šikmé strechy čo nám umožňuje vykonávať tento druh stavebných prác na najvyššej úrovni. Kvalitné strešné doplnky MOLLY a HPI, rezivo na krov, laty, tatranský profil a ochranné nátery.

Špecializujeme sa výhradne na šikmé strechy čo nám umožňuje vykonávať tento druh stavebných prác na najvyššej úrovni. Kvalitné strešné doplnky MOLLY a HPI, rezivo na krov, laty, tatranský profil a ochranné nátery.

Adresa:Partizánska cesta 106, 974 01 Banská Bystrica
Telefón:048 / 414 75 68, 0908 939 123
Kontaktná osoba:Lamper Vladimír
E-mail:lamper@lamper.sk
www:www.lamper.sk

Firma Lamper Banská Bystrica- Opravy a výstavby nových striech

Firma LAMPER pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Nie sme „klasické“ stavebniny. Špecializujeme sa výhradne na šikmé strechy čo nám umožňuje vykonávať tento druh stavebných prác na najvyššej úrovni.

Od začiatku vzniku firmy nám bolo jasné, že najlepšou reklamou je spokojný zákazník. Preto sme rovnako zodpovedne pristupovali k oprave starej strechy ci výstavbe novej čo našej firme prinieslo za viac ako 10 rokov praxe obchodný rast a našim zákazníkom dlhoročné zhodnotenie ich investícii.

Plne si uvedomujeme skutočnosť, že výstavba novej strechy je pre väčšinu z Vás dôležitým životným krokom rozhodujúcim nielen o komforte ale aj o ekonomickej stránke bývania preto si môžete byť istý, že aj Vašej streche budeme venovať maximálnu pozornosť.

Firma LAMPER so svojimi odborne vyškolenými zamestnancami je schopná realizovať nielen strechy rodinných domov ale aj komplexné služby od poradenstva v oblasti šikmých striech, pomoci pri výbere tých správnych materiálov, výpočtov spotreby, vypracovania cenovej ponuky a v neposlednom rade samotnej realizácie.

Naše heslo je: „Všetko pre Vašu strechu pod jednou strechou. Nájdete preto u nás všetko, čo potrebujete pre kvalitne postavenú šikmú strechu.

Našim skutočným produktom nie je len predaj strešnej krytiny ale komplexný balík služieb v oblasti dodávky strešného systému na šikmé strechy vrátane montáže. Zabezpečujeme aj poradenské služby, širokú paletu doplnkov pre strechy a dopravu produktov.

Portfólio nami dodávaných výrobkov

Dodávame nasledujúce strešné krytiny:

TONDACH – pálená
MEDITERRAN – betónová
BRAMAC – betónová
KJG – plechové profilované
RUUKKI – plechové profilované
MASLEN – plechové profilované
plechové – falcovaný plech
asfaltový šindeľ

Strešné okná za ceny, ktoré nezničia Váš rozpočet a poskytnú vysokú kvalitu:

FAKRO
VELUX
ROTO

Osvedčené tepelné izolácie pre každú energeticky efektívnu stavbu:

ISOVER
KNAUF

Odkvapový systém značky KJG a SAG spoľahlivo odvedie dažďovú vodu a nebude vyžadovať viac ako minimálnu údržbu.

Kvalitné strešné doplnky MOLLY a HPI, rezivo na krov, laty, tatranský profil a ochranné nátery patria medzi detaily, ktoré však výrazne prispievajú k dlhoročnej životnosti každej strechy.

V klampiarskej dielni Vám vyrobíme prvky ako parapety a lemovky na strechy aj fasády.

A ak patríte medzi zručnejších, môžete za poplatok využiť naše ohýbačky plechu a výrobky si sami zhotoviť.

Odborné porovnanie ponuky na opravu či výstavbu novej strechy

Pokiaľ sa stane, že vám iný dodávateľ ponúkne podozrivo nižšiu cenu, pomôžeme vám tieto ponuky porovnať. Stáva sa, že niektoré firmy akoby omylom zabúdajú na niektoré položky a aj keď je ich cena na prvý pohľad nižšia, nakoniec vám naúčtujú omnoho viac, alebo budete musieť niektoré doplnky, resp. služby doplatiť. Odborným porovnaním jednotlivých ponúk môžete predísť neskoršiemu sklamaniu.

lamper 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii