O spoločnosti

MASLEN s.r.o.

Spoločnosť MASLEN s.r.o. - začala svoju pôsobnosť na slovenskom trhu v roku 2003. Zaoberáme sa výrobou strešných krytín z plechu a spracovaním pozinkovaných a lakoplastovaných plechov. Disponuje najmodernejšími technologickými zariadeniami.

Spoločnosť začala svoju pôsobnosť na slovenskom trhu v roku 2003. Zaoberáme sa výrobou strešných krytín z plechu a spracovaním pozinkovaných a lakoplastovaných plechov. Disponujeme najmodernejšími technologickými zariadeniami.

Adresa:Badín 655, 97632 Badín
Telefón:048/4161 497, -8, 0800 800 876 - bezplatná infolinka
E-mail:maslen@maslen.sk
www:www.maslen.sk

Spoločnosť MASLEN s.r.o. začala svoju pôsobnosť na slovenskom trhu v roku 2003.
Spoločnosť sa zaoberá výrobou strešných krytín z plechu a spracovaním pozinkovaných a lakoplastovaných plechov.
Firma disponuje najmodernejšími technologickými zariadeniami v dvoch nových moderných závodoch - v Badíne pri Banskej Bystrici a v Nadlaku pri Arade v Rumunsku.
V súčasnosti sa vyrába šesť typov strešných krytín: škridplech, gapa, steela, topdach, unidach, falcovaná krytina

sedem typov trapézových plechov: T05, T18, T35, T50, T85, T135, T153

jeden typ stenového profilu: STEPRO a kompletný sortiment C-kaziet.

Súčasťou ponuky je aj kompletný zvodový systém, dodávaný v dvoch rozmeroch a v piatich farbách. Ďalej je k dispozícii moderné servisné centrum na delenie plechu - pozdĺžne a priečne do šírky plechu 1500 mm, max hrúbky 3mm a maximálnej hmotnosti zvitkov 10t.

Firma MASLEN v snahe sa maximálne priblížiť k svojim zákazníkom vybudovala vlastné predajné klampiarske centrá, kde majú zákazníci k dispozícii kompletný sortiment výrobkov, tabuľových aj zvitkových plechov a taktiež klampiarskeho náradia. Vo väčšine klampiarskych centier je pre zákazníkov k dispozícii kvalitná 4m ohýbačka aj s nožnicou zdarma.

Prevádzky MASLEN sú v súčasnosti v Bratislave, Dunajskej Strede, Košiciach, Lučenci, Malackách, Nitre, Nových Zámkoch, Piešťanoch, Poprade, Prešove, Rimavskej Sobote, Rožňave, Šahách, Senici, Štúrove, Trenčine, Trnave, Žiline, Čečejovciach, Leviciach, Prievidzi, Rimavskej Sobote. Zamestnanci spoločnosti MASLEN poskytujú svojim zákazníkom kvalitný servis, poradenstvo, zameriavanie striech a vypracovanie kladacích plánov zdarma na všetkých prevádzkach.

maslen.gif

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:7.3016.00
Utorok:7.3016.00
Streda:7.3016.00
Štvrtok:7.3016.00
Piatok:7.3016.00
Sobota:zatvorené
Nedeľa:zatvorené

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Materiály

Zaradenie v kategórii