Kovania kľučky, METALIA, Bratislava

METALIA, kovania kľučky, Bratislava

Dodávka mosadzných a alumíniových kovaní na okná a dvere. Metalia (= Metal Italia) je dodávateľom výrobkov talianskych výrobcov. V súčasnosti sú dominantným sortimentom mosadzné a alumíniové kovania na dvere i na okná, oceľové závesy (pánty) na okná ...

Dodávka mosadzných a alumíniových kovaní na okná a dvere. Metalia (= Metal Italia) je dodávateľom výrobkov talianskych výrobcov. V súčasnosti sú dominantným sortimentom mosadzné a alumíniové kovania na dvere i na okná, oceľové závesy (pánty) na okná ...

Adresa:Cablkova 3, 82104 Bratislava 2
Telefón:43 63 61 94, 43 63 61 95, 43 63 61 96, 915 772 821, 915 772 822, 915 650 421
Kontaktná osoba:Vladimír Mačica
E-mail:info@metalia.sk
www:www.metalia.sk
Ostatné kontakty:www.metalia.sk/kontakt.php

Firma Metalia, s.r.o. Bratislava bola založená za účelom vytvorenia konkurenčného prostredia v oblasti dodávok kovania na okná a dvere. Vznikla odčlenením tejto činnosti vo firme Data-tips, s.r.o., ktorá je výhradným zastúpením nemeckej firmy DOM Sicherheitstechnik.

Metalia (= Metal Italia) je dodávateľom výrobkov talianskych výrobcov. V našom sortimente sú hlavne kľučky a kovania na dvere z masívnej mosadze výnimočnej kvality, kovania bezpečnostné, kľúče, bezpečnostné vložky a pánty. Okrem toho dodávame kvalitné nerezové kovania dverné i okenné, a hliníkové kovania ekonomickej povahy.
Našou pýchou sú mosadzné kovania na dvere i na okná firmy Rossetti Group, kovanie bezpečnostné Dieckmann, oceľové pánty (závesy) na okná a dvere firmy Otlav S.p.A. a bezpečnostné vložky DOM-Sicherheitteschnik GmbH. a bezpečnostné cylindrické vložky ISEO S.p.A. a panikové kovania na únikové východy ISEO S.p.A. Ťažiskom predaja sú mosadzné a hliníkové kľučky a kovania vo všetkých cenových reláciach.

Na slovenský trh dodávame bezpečnostné vložky a kľúče firmy DOM z Nemecka a systémov generálneho kľúče DOM, a tiež bezpečnostné zámky a cylindrické vložky na dvere ISEO z Talianska. Obe značky licenčne vyrábame v Bratislave už 20 rokov.

V priebehu niekoľkých rokov si firma získala vynikajúcu reputáciu hlavne z dôvodu vlastnej orientácie na zákazníka. Vybudovali sme solídnu základňu na okamžité plnenie požiadaviek našich zákazníkov. Našou prednosťou sú vysoká kvalita a rozumná cena.

Zákazníkom, zaoberajúcim sa predajom nášho sortimentu, ktorí sa preukážu svojím živnostenským listom, poskytneme v závislosti od odobratého množstva výrazné rabaty.

V januári 2005 sme sa zlúčili s výrobcom bezpečnostných vložiek DOM - spoločnosťou Data-tips, s.r.o.. Následne v máji 2006 sme sa pretransformovali na akciovú spoločnosť.

metalia 1.jpg

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:8:3017:00
Utorok:8:3017:00
Streda:8:3017:00
Štvrtok:8:3017:00
Piatok:8:3017:00
Sobota:8:3013:00

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii