Elektrické náradie, BOSCH, Bratislava

ROBERT BOSCH, elektrické náradie, Bratislava

Naša spoločnosť obchoduje predovšetkým s automobilovými výrobkami značky Bosch, elektrickým náradím a záhradnou technikou. Ponúka tiež tepelnú techniku vlastnej značky Junkers, Buderus, Dakon, Loos a elektrické náradie

Naša spoločnosť obchoduje predovšetkým s automobilovými výrobkami značky Bosch, elektrickým náradím a záhradnou technikou. Ponúka tiež tepelnú techniku vlastnej značky Junkers, Buderus, Dakon, Loos a elektrické náradie

Adresa:Ambrušova 4, 821 04 Bratislava
Telefón:02/4870 3200
Kontaktná osoba:Viliam Schwarz
E-mail:Bosch.Slovakia@sk.bosch.com
www:www.bosch.sk

Na slovenskom území pôsobí spoločnosť Robert Bosch už od roku 1899. Zo začiatku prostredníctvom zahraničného zastúpenia v podunajskej monarchii so sídlom vo Viedni a v období medzi rokmi 1920 a 1945 prostredníctvom vlastnej spoločnosti v Prahe. Po skončení vojny sa o spoločný trh staral Bosch zo Stuttgartu a od roku 1969 opäť z Viedne. Po vytvorení samostatnej Slovenskej republiky v roku 1993 Bosch založil svoju vlastnú spoločnosť, Robert Bosch, spol. s r.o. so sídlom v Bratislave.

Na konci roku 2010 Bosch Group zamestnávala na Slovensku 740 pracovníkov. Konsolidovaný obrat Bosch Group v Slovenskej republike bol 248 miliónov euro.
Obchodné aktivity Bosch sú riadené nezávislou dcérskou spoločností so sídlom v Bratislave - Robert Bosch spol s r.o. Ďalšia spoločnost Bosch zabezpečuje obchodné aktivity z Brna - Bosch Rexroth s.r.o. BSH Bosch Siemens Hausgeräte GmbH, spoločnosť s 50% majetkovou účasťou Bosch má svoje sídlo v Prahe a obchoduje s domácimi spotrebičmi cez svoju pobočku BSH domácí spotřebiče s.r.o. v Bratislave. Valicare s.r.o., Trencin sa zaobevá softwarom pre baliacu techniku vo farmaceutickom priemysle. Výrobný závod BSH - BSH Drives and Pumps s. r. o. - sa nachádza v Michalovciach a vyrába diely na práčky, sušičky a umývačky riadu. Dalej Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o. v Bernolákove vyrába a opravuje motorové štartéry a generátory.

bosch 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii