Ľahké strešné krytiny Ruukki Slovakia, Bratislava

Ruukki Slovakia - Ľahké strešné krytiny Bratislava

Naše strechy RUUKKI sú skonštruované pre náročné severské podnebie tak, aby po celé roky dokázali odolávať letným horúčavám, jesenným dažďom a zimným mrazom. Strechy sa jednoducho udržujú a uchovávajú v čistote.

Strešné krytiny RUUKKI sa vyrábajú z vysokokvalitnej fínskej ocele dokonca až s 50 ročnou zárukou. Sú bezúdržbové a skonštruované pre náročné severské podnebie tak, aby po celé roky dokázali odolávať letným horúčavám, jesenným dažďom a zimným mrazom.

Adresa:Galvaniho13, 821 04 Bratislava
Telefón:02/32131411
E-mail:ruukki.slovakia@ruukki.com
www:www.ruukkistrechy.sk
Obch. partneri:www.ruukkistrechy.sk/get_served/dealers/
Ostatné kontakty:www.ruukkistrechy.sk/get_served/personnel/
Sociálne siete:

Strechy Ruukki, Bratislava - testované v extrémnych poveternostných podmienkach

Váš domov je drahocenný - dbajte na to, aby aj vaša strecha mala zodpovedajúcu hodnotu. Oceľové strechy firmy Ruukki chránia váš domov za všetkých okolností. Sú esteticky príjemné a nadčasovo štýlové. Strecha Ruukki spraví váš domov ešte cennejším.

Trvácnosť na veky

Naše strechy sú skonštruované pre náročné severské podnebie tak, aby po celé roky dokázali odolávať letným horúčavám, jesenným dažďom a zimným mrazom. Strechy sa jednoducho udržujú a uchovávajú v čistote. Zvoľte si firmu Ruukki a budete mať krásnu strechu, ktorá vydrží po celé desaťročia.

Oceľová strecha nikdy nevyjde z módy.

Oceľ je nadčasovou voľbou. Jej používanie má dlhodobú tradíciu a jej vzhľad a vlastnosti z nej robia najmodernejší materiál pre strešnú krytinu. Oceľové strechy firmy Ruukki majú jednoduchú formu a funkcie, ktoré sú pre škandinávsky dizajn charakteristické. Tento dizajn je vhodný pre každé prostredie. Stačí len zalistovať v našej ponuke - sme si istí, že ľahko nájdete takú strechu, ktorá sa bude k vášmu domu hodiť najviac..

Jednoduchá inštalácia na novostavby alebo rekonštruované budovy

Bez ohľadu na to, či si zvolíte náš kompletný balíček služieb alebo sa rozhodnete nainštalovať strechu sami, Ruukki je vždy rozumnou voľbou. Skutočnosť, že naše oceľové strechy sú niekoľkonásobne ľahšie v porovnaní so škridlou, a že sa dodávajú na mieru na vašu strechu, znamená, že sa jednoducho inštalujú tak na nové ako aj na zrekonštruované budovy. Ušetríte na rekonštrukcii podkladanej konštrukcie. Ušetríte čas a peniaze.

Jednoduchá údržba

Oceľová strecha dokonale tesní, je ľahká a trvácna. Povrchový povlak udržuje vašu strechu v čistote, pretože listy a nečistoty sú zmetané dole takmer automaticky. Na oceli sa na rozdiel od škridly alebo betónu neusadzuje mach. Moderný dizajn striech Ruukki a ich príslušenstva zjednodušuje údržbu a umožňuje vám tešiť sa z vašej strechy bez starostí.
RUUKKI - 50 rokov nič iné, len kvalita

Spoločnosť Ruukki Slovakia, (predtým pod názvom Rannila), ktorá je súčasťou fínskeho nadnárodného koncernu Rautaruukki Oyj, bola od roku 1998 na slovenskom trhu prvým výrobcom ľahkých oceľových strešných krytín s lakoplastovou povrchovou úpravou a dodnes si aj napriek stále sa zvyšujúcej konkurencii v tomto odvetví, udržiava vedúce postavenie na trhu, najmä vo vzťahu presadzovania kvality a primeranej ceny.

Od začiatku svojej pôsobnosti kládla spoločnosť hlavný dôraz na kvalitu vstupného materiálu /pozinkovaný plech/ a rovnako aj na kvalitu lakoplastových náterových systémov. Svedčí o tom fakt, že spoločnosť vyrábala a vyrába svoje výrobky zo vstupného materiálu dovážaného priamo zo svojich materských výrob z Fínska, na ktorom je už nanesená lakoplastová povrchová úprava, pochádzajúca z rovnakých výrobných závodov vo Fínsku.

Vo svojej ponuke mala spoločnosť od začiatku svojho pôsobenia na trhu lakoplastovú úpravu v prevedení polyester a polyester matný, neskôr k nim pridala novinku chránenú patentom koncernu Rautaruukki Oyj, matný Pural.

V dôsledku postupných klimatických zmien, zvyšovania vplyvu agresívneho prostredia a iných s tým súvisiacich skutočností, polyesterová úprava oceľových strešných krytín je už pomaly na ústupe.

Keďže spoločnosť Ruukki ako jedna z prvých zachytila tento trend, v jej laboratóriách bol vyvinutý už spomínaný náterový systém matný PURAL, ktorého vlastnosti (odolnosť voči poškriabaniu, korózii, teplota tvarovania, ÚV stálosť, estetický vzhľad a pod....) ďaleko prevyšujú vlastnosti polyesteru. Mierne zvýšené finančné náklady sú vyvážené dlhšou životnosťou strešnej krytiny, dlhšou záručnou dobou, celkovou kvalitou a krajším estetickým vzhľadom strešnej krytiny.

Spoločnosť Ruukki pripravila a v týchto dňoch aj uvádza na slovenský trh nový náterový systém PUREX, ktorý svojimi vlastnosťami rovnako prevyšuje už spomínanú povrchovú úpravu Polyester. Produkty s povrchovou úpravou PUREX budú mať 15 rokov záruku na farebnú stálosť a záruku 40 rokov na prehrdzavenie materiálu.

Spoločnosť však pri inovácii svojich produktov a výrobkov nezostala len pri povrchových úpravách. Ako úplnú novinku vo svojom výrobnom programe prináša na trh aj nový modulárny profil pod názvom Finnera, s už spomínanou povrchovou úpravou Purex. Produkt Finnera prináša okrem veľmi elegantnéhno a veľmi príťažlivého tvaru aj novú, revolučnú úpravu odkvapovej hrany profilu, ktorá maximalizuje odolnosť proti poveternostným vplyvom a vytvára jedinečné, „bezošvé“ ukončenie strechy.

Tento produkt, keďže plocha jednej šablóny bude 0,75 m2 a váha jedného kusu cca 3,90 kg, si bude môcť zákazník kúpiť kedykoľvek na predajnom mieste a odviezť si ho priamo na stavbu napr. aj v batožinovom priestore svojho motorového vozidla. Manipulácia s týmto materiálom je úplne jednoduchá a rovnako nebude náročná ani jeho montáž. S montážou by si mohol poradiť aj priemerne zručný laik. Strešná krytina Finnera je vhodná nielen na strechy rodinných alebo činžových domov, rovnako široké uplatnenie sa predpokladá pri montáži menších striech, napr. záhradných chatiek, altánkov, prístreškov a pod.

Ďalšou novinkou, hoci pre montážne a stavebné spoločnosti už nie tak neznámou, je inovácia strešnej krytiny Classic. Doposiaľ používaný typ Classic B, nahrádza v tomto období typ Classic D. Rozdiel medzi oboma typmi krytiny spočíva najmä v novom tvare začiatku každého profilu, ktorý je zahnutý do vnútra, pod strešnú krytinu. Tento nový tvar umožňuje jednoduchšie a praktickejšie riešenie odkvapovej hrany tohto profilu, ktorý sa pri montáži nasunie do vopred pripevneného, taktiež nového tvaru odkvapového lemovania a nie je už potrebné použiť v mieste odkvapovej hrany profilu žiadne skrutky na jeho ukotvenie.

V súvislosti s novým typom krytiny Classic je potrebné uviesť aj ďalšiu novinku, Classic Premium. Tento produkt má z hornej, exteriérovej strany povrchovú úpravu embossovaný pural a zo spodnej strany profilu je po celej jeho dĺžke špeciálna antikondenzačná a antihluková povrchová úprava, ktorá zabraňuje vzniku kondezu na spodnej strane profilov a znižuje hlučnosť vonkajšieho prostredia až o 6 decibelov.

Spoločnosť Ruukki je jediným výrobcom striech vo Fínsku, ktorý má certifikát akosti vydaný Centrom pre technický výskum VTT, ktorý sa vzťahuje na všetky súčasti jeho strešných prvkov.
Počas svojho 50 ročného pôsobenia na európskych trhoch už neraz dokázala, že v odvetví oceľového priemyslu dlhodobo patrí medzi jeho lídrov. Práve preto je tu už 50 rokov.

Pošlite nám fotku Vášho domu a vyhrajte kompletnú rekonštrukciu strechy úplne zadarmo!

Viac informácií o súťaži, produktoch a práve prebiehajúcich akciách na www.ruukkistrechy.sk alebo na telefónnych číslach:
Západ SR: 0905 286 791, Stred SR: 0907 970 026, Východ SR: 0907 922 527

ruukki.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Články 1-1 z 1
4.jpg

Slováci vsádzajú na kvalitné strechy s dlhou životnosťou

Strecha dotvára celkový dojem nielen samotnej stavby ale má vplyv aj na širšie okolie. Mala by preto byť v rovnováhe s okolitou architektúrou a zároveň spĺňať požiadavky obyvateľov domu. Pri výbere krytiny sa rozhodujeme podľa ceny, sklonu strechy...

Články 1-1 z 1
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii