Tepelná technika - STAVIMEX Slovakia, Bratislava

STAVIMEX Slovakia, tepelná technika, kotly na biomasu

Dodávka a montáž kotolní a spaľovní nebezpečných odpadov. Kotly na biomasu. Výhradné zastúpenie pre predaj kotlov KOHLBACH GmbH, HDG Bavaria. Predaj vysávačov RUWAC a Ruvatic

Dodávka a montáž kotolní a spaľovní nebezpečných odpadov. Výhradné zastúpenie pre predaj kotlov KOHLBACH GmbH, HDG Bavaria. Predaj vysávačov RUWAC a Ruvatic

Adresa:Bojnická 10, 831 02 Bratislava
Telefón:02/4329 4309
E-mail:slovakia@stavimex.sk
www:www.stavimex.sk

Spoločnosť STAVIMEX Slovakia, a.s. Bratislava už niekoľko rokov pôsobí na slovenskom i zahraničnom trhu v oblasti tepelnej techniky. Má dlhoročné skúsenosti s inštaláciou kotolní a spaľovní nebezpečných odpadov nie len v SR a ČR.

Získané skúsenosti s početnými inštaláciami kotolní firma využíva pri dodávkach zariadení spaľujúcich biomasu a pri spolupráci s renomovanými výrobcami kotlov na biomasu, KOHLBACH a HDG Bavaria. Na slovenský a aj zahraničný trh dodávame samostatné kotly, ako aj kompletné kotolne na biomasu (na spaľovanie štiepky, netriedeného drevného odpadu (s vlhkosťou až 50 %), kôry a slamy).

STAViMEX Slovakia, a.s. má skúsenosti aj s jedným z najefektívnejších spôsobov výroby tepla a elektrickej energie na princípe Organického Rankinovho Cyklu. Podiel elektrickej energie vyrobenej v plnoautomatickom režime je 18% a tepelnej energie 79% z menovitého výkonu zariadenia.

Naša spoločnosť sa taktiež zaoberá dodávkou a inštaláciou spaľovní nebezpečných odpadov firmy HOVAL.

kotol.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii