Polykarbonátové platne Lexan, TERCOPLAST, Bratislava

TERCOPLAST, predaj polykarbonátových platní Lexan, Bratislava

TERCOPLAST, predaj polykarbonátových platní Lexan* na tepelnoizolačné a bezpečnostné zasklievanie. Zasklením tepelnoizolačnými komôrkovými platňami Lexan* Thermoclear* je možné dosiahnuť významnú úsporu energie.

Predmetom činnosti spoločnosti TERCOPLAST, je predaj polykarbonátových platní Lexan* na tepelnoizolačné a bezpečnostné zasklievanie. Zasklením tepelnoizolačnými komôrkovými platňami Lexan* Thermoclear* je možné dosiahnuť významnú úsporu energie.

Adresa:Zátišie 1, 831 03 Bratislava
Telefón:02/4445 4361, 903 906 385, 905 204 821
Kontaktná osoba:Ing. Demovič
E-mail:lexan@terco.sk
www:www.tercoplast.sk
Predajné miesta:www.tercoplast.sk/index.php/predajne-miesta.html

Zasklením tepelnoizolačnými komôrkovými platňami Lexan* Thermoclear* je možné dosiahnuť významnú úsporu energie. Bezpečnostné plné platne Lexan* predstavujú najbezpečnejšie zasklievanie – ochranu proti vniknutiu.

TERCOPLAST, Bratislava - predaj polykarbonátových platní Lexan*

Komôrkové platne

Komôrkové, tepelnoizolačné stabilné platne (od -40 do +120°C) s UV filtrom, vyrábané z vysokokvalitného termoplastického materiálu - polykarbonátu Lexan*, optimálne riešia problémy v stavebníctve, poľnohospodárstve a v iných oblastiach, kde treba oddeliť dve prostredia pri zachovaní priepustnosti svetla a bez potreby priameho výhľadu.

Plné platne

Platne z polykarbonátu Lexan* sú transparentné a zároveň mimoriadne odolné proti nárazom v rozmedzí teplôt od -40°C do +120°C. Ponúkajú tiež optimálnu bezpečnosť a ochranu. Ako výrobok koncernu General Electric Plastics sú dnes už pojmom pri nerozbitnom zasklievaní. Vyvážená kombinácia fyzikálnych, mechanických a optických vlastností, dlhodobá odolnosť v prostredí s rozdielnymi teplotami a vlhkosťou predurčujú platne Lexan* na zasklievanie rôznych objektov. Zasklievanie polykarbonátom sa v súčasnosti pokladá za najbezpečnejšie na svete.

Fólie

Výrobok firmy GE Plastics Structured Products Lexan* Polykarbonát je technický termoplastický materiál s vynikajúcimi mechanickými, optickými, termickými a elektroizolačnými vlastnosťami. Extrudované fólie Lexan* 80xx, 8Axx, 8Bxx, FR6x a HPxx sú ideálnym materiálom so širokým uplatnením v automobilovom, elektrotechnickom a tlačiarenskom priemysle. Použitie polykarbonátových fólií poskytuje viac tvorivých možností a je ekonomickejšie ako použitie kovov. Fólie sú ľahšie spracovateľné a dovoľujú väčšiu voľnosť pri riešení. Široká škála úpravy povrchu (textúry) umožňuje dosiahnuť skvelý dizajn a eleganciu a výrobkom dáva dlhšiu trvanlivosť.

komorkove_platne_01.gif
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii