Hydroizolácie, Statické zosilnenie, VIKI, Nitra

VIKI, Hydroizolácie, Statické zosilnenie, Nitra

VIKI, hydroizolácie Nitra, spoločnosť ponúka tieto služby: Renovácia vodovodných potrubí bezvýkopovou technológiou na báze epoxidácie. Injektážne práce (polyuretánovými a epoxidovými živicami) Rekonštrukcie a statické zosilňovanie objektov a konštrukcií

Spoločnosť ponúka tieto služby: Renovácia vodovodných potrubí bezvýkopovou technológiou na báze epoxidácie. Injektážne práce (polyuretánovými a epoxidovými živicami) Rekonštrukcie a statické zosilňovanie objektov a konštrukcií

Adresa:Železničiarska 15, 949 01 Nitra
Telefón:37/ 77 282 31
Kontaktná osoba:Ing. Lampert
Mobil:
E-mail:viki@viki.eu.sk
www:www.viki.eu.sk
Ostatné kontakty:www.viki.eu.sk/kontakt

Spoločnosť VIKI, spol. s r.o. Nitra pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996 so zameraním na špeciálne stavebné práce súvisiace s rekonštrukciami a opravami stavebných konštrukcií v oblasti vodohospodárskych, dopravných, inžinierskych, priemyselných a občianskych stavieb. Spoluprácou s nami získate spoľahlivosť a komplexnosť služieb od analýzy a identifikácie potrieb, vypracovanie projektového riešenia až po realizáciu vlastnými prostriedkami a personálom, s využitím materiálov stavebnej chémie renomovaných značiek.

Predmetom realizácie sú špeciálne práce v oblasti:

sanácii betónových a tehlových konštrukcií
rekonštrukcie objektov
statické zosilňovanie a zabezpečovanie konštrukcií a objektov
injektážne práce polyuretánovými , epoxidovými, akrilovými a cementovými
zmesami
hydroizolácie – membránové, kryštalické, striekané za horúca-Polyurea
práce s vysokotlakovým vodným lúčom
renovácie vodovodných potrubí IN SITU
monitorovanie potrubí
podlahové systémy

Personálne zabezpečenie
K dispozícii je vám zaškolený a motivovaný personál pre vykonávanie prác aj obsluhu technologických zariadení potrebných k realizácii služby. Personál je pravidelne školený v odbornej oblasti, v oblasti aplikácie stavebných materiálov ale aj v oblasti BZPO a požiarnej ochrany. Dôkazom našej kompetentnosti je aj získaný a udržiavaný certifikát systému manažérstva kvality ISO 9001:2008.

Technické zabezpečenie
Komplexnosť a kvalitu realizovanej služby vám zabezpečíme aj vďaka strojno-technologickému vybaveniu spoločnosti, napr. vysokotlakové vodné lúče Hammelmann, injektážne čerpadlá, epoxidačné zariadenie, zariadenie na jadrové vrty, zariadenie na nástrek izolácií za horúca, rezaciu techniku, pásové teleskopické rameno, vŕtacie zariadenie a ďalšie potrebné vybavenie.

viki-1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii