Vydavateľstvo Eurostav, časopis Eurostav, ARCH, Bratislava

VYDAVATEĽSTVO EUROSTAV, Bratislava

Vydavateľstvo, odborné časopisy, odborná literatúra z oblasti stavebníctva a architektúry

Vydavateľstvo, odborné časopisy, odborná literatúra z oblasti stavebníctva a architektúry

Adresa:Nová 3, 831 03 Bratislava
Telefón:2-32662828
Kontaktná osoba:JUDr. Ingrid Blaškovičová
E-mail:eurostav@eurostav.sk
www:www.eurostav.sk
Ostatné kontakty:www.eurostav.sk/clanok/kontakty
Sociálne siete:

Vydávanie odborných časopisov Eurostav a ARCH, Bratislava a odborných kníh zo stavebníctva a architektúry, mediálne partnerstvo odborných konferencií, výstav, veľtrhov a súťaží z oblasti stavebníctva a architektúry

Profil:

Vydavateľstvo bolo založené v máji 1995 s cieľom vydávania odborných periodických a neperiodických publikácií z oblastí stavebníctva a architektúry. Na slovenskom mediálnom trhu štartoval s vydávaním odborného časopisu EUROSTAV, ktorý je od roku 2 000 recenzovaným odborným časopisom pre oblasť stavebníctva a architektúry, vydávaným v 6 000 náklade.

Od roku 2 000 vydáva aj knižné publikácie pre odbornú aj širokú verejnosť a od roku 2006 je vydavateľom aj časopisu ARCH o architektúre a inej kultúre, ktorý je jediným recenzovaným časopisom o architektúre na Slovensku.


Hlavné poslanie:

Hlavným poslaním vydavateľstva je šírenie odborných informácií z oblasti stavebníctva a architektúry pre odbornú aj širokú verejnosť.

Pomáhame víťaziť odbornosti nad rutinou.

Mediálne partnerstvo:

Vydavateľstvo je generálnym mediálnym partnerom súťaže STAVBA ROKA a súťaže Slovenskej komory architektov CE.ZA.AR. Je mediálnym partnerom najväčšieho stavebného veľtrhu na Slovensku CONECO/RACIOENERGIA/CLIMATHERM.

Vlastné akcie:

Vydavateľstvo EUROSTAV je organizátorom aj vyhlasovateľom Ceny ARCH za architektúru časopisu ARCH a organizátorom konferencie o Udržateľnosti v architektúre a vo výstavbe.

Ponuka služieb:

Vydavateľstvo okrem vlastnej vydavateľskej činnosti ponúka pre svojich klientov aj služby súvisiace s organizovaním odborných konferencií, seminárov, workshopov, prípravu profilových publikácií podľa požiadaviek klienta, prípravu katalógov, prezentácií, atď.

eurostav 1.jpg

DeňDopoludniaPopoludní

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Bytove domy.jpg

Bytové domy na Slovensku

V súčasnosti sme svedkami dynamického rozvoja bytovej výstavby na Slovensku. Stavajú sa bytové domy, ale aj celé nové obytné komplexy. Domáci aj zahraniční developeri a investori avizujú prípravu ďalších nových projektov z oblasti bývania nielen v Bratisl

DIGIARCH.jpg

Digitálna architektúra

Publikácia Digitálna architektúra vovedie čitateľa do širokej a dynamickej oblasti digitálnej architektúry. Skúma dialóg architektúry s kultúrou a sleduje zmeny smerovania kultúry a architektonického myslenia.

ES ROZHOVORY.jpg

Rozhovory o architektúre

Kniha ponúka rozhovory so 14 poprednými slovenskými architektmi, pričom lajtmotívom všetkých rozhovorov je hľadanie odpovedí na otázky: „Čo je to dobrá a kvalitná architektúra, aké sú predpoklady jej vzniku, aká je úroveň a kvalita slovenskej architektúry

transportbeton_titulka-mail.jpg

Transportbetón

Publikácia Transportbetón, predstavuje komplexný pohľad na problematiku modernej technológie výroby a dopravy betónu. Prináša najnovšie poznatky z tejto oblasti, ktoré vhodne transformuje do praktickej roviny ich aplikácie priamo pri výrobe, doprave a s

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii