Vysušovanie muriva, odstránenie červotočov, húb, plesní mikrovlnnou metódou - Jozef Vigaš

Vysušovanie muriva, odstránenie červotočov, húb, plesní - Jozef Vigaš

Ponúkam vám vysušovanie muriva, odstránenie červotočov, húb, plesní mikrovlnnou metódou! Firma Jozef Vigaš využíva Mikrovlnnú technológiu (MT) k vysušovaniu akéhokoľvek mokrého muriva a k likvidácii akýchkoľvek drevokazných škodcov (húb,hmyzu,plesni) v objektoch drevených i murovaných, od rekreačných dreveníc cez obytné domy, kostoly, hrady, zámky a priemyselne objekty.

Mikrovlnná likvidácia drevokazného hmyzu - červotočov, húb, pliesní a mikrovlnné vysušovanie vlhkosti v budovách.

Adresa:Gorazdova 1724/12, 05201 Spišská Nová Ves
Kontaktná osoba:Jozef Vigaš
Mobil:
E-mail:jozefvigas@gmail.com
www:cervotoc.webnode.sk

Máte vlhké múry v byte, dome či na chate?

Je tu mikrovlnná likvidácia drevokazného hmyzu - červotočov, húb,pliesní a mikrovlnné vysušovanie muriva a vlhkosti v budovách - a to so 100 % účinnosťou. Jedinečná technológia!Mikrovlnná technológia sa využíva k vysušovaniu mokrých stien a akéhokoľvek mokrého muriva a k odstráneniu červotočov, húb a plesni v objektoch drevených i murovaných, od rekreačných dreveníc až po historické či priemyselné objekty. Mikrovlnná technológia vysušovania muriva je ohľaduplná lacná a ekologický neškodná pri ošetrovaní objektov napadnutými drevokazným hmyzom i pri ich vysušovaní.

Mikrovlnná technológia je program komplexnej likvidácie drevokazných škodcov zo 1OO % účinnosťou a dlhodobými zárukami!

Mikrovlnná technológia je jedna z najvhodnejších k ošetreniu rôznych predmetov napadnutých vlhkom, pliesňami, drevokaznými hubami alebo červotočom či iným drevokazným hmyzom.


Popis technológie:

Táto technológia je často jedna z posledných možnosti ako zachrániť napadnutý objekt. Mikrovlnná technológia je najrýchlejšia známa metóda likvidácie drevokazných húb, plesní, hmyzu a vysušovanie muriva.

Pôsobením mikrovlnného ohrevu sa hmota zahrieva v celom objeme z vnútra nie prestupom tepla z povrchu do vnútra, ako je to u klasického ohrevu. Mikrovlnný ohrev je selektívny. Dochádza k ohrevu len u materiálu, ktorý obsahuje vodu, ostatným materiálom vlný prechádzajú.

Tieto vlastnosti mikrovĺn umožňujú vysušovanie rôznych druhov materiálov a zničenie akejkoľvek živej hmoty v hĺbke stien, alebo konštrukcie do hĺbky i viac ako 1 meter.

Táto nenahradzuje izoláciu muriva! Odstraňuje len jeho vlhkosť!

d.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
murivo.jpg

Odstraňovanie plesní a húb, vysušovanie muriva (celá SR)

Zanechalo u vás na múre stopy havarované potrubie? Vlhnú vám múry a objavila sa vo vašom príbytku pleseň? Vyriešim váš problém a vysuším vaše múry špeciálnou metódou.

f.jpg

Problém s červotočom?

Je tu mikrovlnná likvidácia drevokazného hmyzu - červotočov, húb,pliesní a mikrovlnné vysušovanie muriva a vlhkosti v budovách - a to so 100 % účinnosťou. Jedinečná technológia! http://cervotoc.webnode.sk

g.jpg

Vysušovanie muriva mikrovlnnou metódou

Máte problém s vlhkosťou v príbytku? Ponúkam vám rýchlosť, 100 % účinnosť, cenu a dlhodobé záruky. Metóda je šetrná, ekologicky nezavadná. Často posledná možnosť ako zachrániť poškodený objekt. http://cervotoc.webnode.sk

steny.jpg

Vysušovanie muriva, odstráňovanie červotočov, plesní a húb

Máte problém s vlhkosťou v dome? Trápia vás plesne, huby, červotoč? Ponúkam vám vysušovanie muriva a likvidáciu drevokazných škodcov v murovaných a drevených domoch i rekreačných objektoch novou, mikrovlnnou technológiou. Ponúkam 100 úspešnosť!

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii