Domáca kancelária v mestskom byte Niektoré byty majú komoru - malý uzatvárateľný priestor priamo v  predsieni. Ak túto mini miestnôstku nebudeme potrebovať k ničomu inému, je problém vyriešený.

 

Môžeme tu pôvodné dvere s vetracími mriežkami vymeniť za presklené alebo dverný otvor opatriť iba oblôžkou bez dverí. Zväčšíme si tak vlastne opticky celú predsieň.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domáca kancelária v mestskom byte Do 4 m2, ktoré väčšiu tieto komory zaberajú, sa zmestí pracovný stôl s vstavaním na počítač aj police na dokumenty. Zdroj svetla tu môžeme nechať pôvodný stropný alebo drobným zásahom do elektroinštalácie vytvoriť osvit nástenný. Touto elektro úpravou si musíme pomôcť aj k inštalácii zásuviek, lebo tu sa s nimi predtým vôbec nepočítalo.

 

Podobne môžeme zaplniť aj predsieňový výklenok, ktorý nám vznikne zrušením starej skrine. Do hĺbky šesťdesiat centimetrov pohodlne umiestnime menší písací stolík alebo pracovnú dosku. Potom už len stačí zakúpiť jednoduchý montovaný policový systém a problém je vyriešený.

 

 

 

 

 

 

Ďalšie články na tému Interiér

 

1.2.2016© WEBY GROUP Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu Stavebník.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Weby Group s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese stavebnik@stavebnik.sk

 

Foto: delatsami.com, archidom.ru

Autor: Ivan Nôta