Drevo patrí medzi materiály s matnou a drsnou štruktúrou, ktorá prináša jeho užívateľom pocit príjemnosti, útulnosti a tiež dokonalé spojenie s prírodou. Významné slovo medzi betónovým obkladovým materiálom našej spoločnosti preto dostalo drevo.

 

 

DECORSTONE DREVO II. BOROVICA stvárňuje verné napodobenie kartáčovaného dreva s detailným zobrazením drevenej  štruktúry. Kartáčovanie je v súčasnosti vyhľadávaný spôsob úpravy dreva, ktorý spočíva v odstránení mäkkých častí, ktoré v strome dorastajú v jarnom období. Kartáčováním sa zvýrazní kresba dreva a zachovajú suky, ktoré dodávajú obkladu  prirodzenejší vzhľad.

 

 

Decorstone drevo II. sa vyrába vo farebnom prevedení borovica. Ide o veľmi príjemné splynutie jemných béžovohnedých odtieňov s kontúrami dreva, ktoré v interiérovom dizajne odráža rovnováhu, harmóniu a relaxáciu a vytvára atmosféru, ktorá kompenzuje stres a starosti každodennej rutiny. V spojení s minimalizmom, jednoduchosťou a čistými líniami sa stáva zvýrazňovacím prvom.

 

 

 

 

Meter štvorcový obkladu Decorstone drevo II. borovica obsahuje 6 druhov rozmerovo odlišných kameňov po  4 kusy. Rozmery obkladu sú 58,7 x 12,9 cm 33,7 x 12,9 cm, 25 x 12,9 cm, 58,7 x 8,6 cm, 33,7 x 8,6 cm, 25 x 8,6 cm. Každý obklad je opracovaný aj po bočných stranách a preto vytvorí prirodzené zakončenie rohových častí.

 

www.vaspo.sk