Výrobca interiérových dverí Vasco Doors je kvalitným poľským výrobcom interiérových dverí s dvadsaťročnými skúsenosťami, ktorého filozofiou je, že - dvere sa môžu stať dokonalým doplnkom k dizajnu interiéru.

 

 Jedinečnosť a kvalita dverí Vasco Doors

 

Dvere Vasco maju bohatú ponuku rôznych modelov interiérových dverí. Nájdete v nich rámové interiérové dvere v klasickom dizajne, štýlové vychytávky, ako aj moderné prevedenia interiérových dverí. Vysoká kvalita dverí Vasco Doors bola dosiahnutá použitím vysoko kvalitných materiálov.Jedinečný vzhľad, farba a štruktúra dverí Vasco boli získané použitím unikátnej technológie.

 

Design a inovácia

 

Dvere Vasco Doors disponujú novým moderným dizajnom a technickými riešeniami, ktoré z nich robia produkt najvyššej kvality zhodný s najnovšími trendmi.

 

Estetika a funkčnosť

 

Všetky detaily - rám, výplne aj jednotlivé prvky dverí a zárubní sú vyrobené z homogénneho MDF materiálu. Všetko je ideálne zložené tak, že spoje zabezpečujú výborné funkčné a aj estetické vlastnosti.

 

Jedinečnosť a kvalita dverí Vasco Doors

 

Kvalita a bezpečnosť

 

Pre výrobu používa iba materiály najvyššej kvality, pochádzajúce od renomovaných dodávateľov. Iba vybrané a vyskúšané suroviny umožňujú vytvorenie jedinečného produktu. Používa sa len bezpečnostné sklo, kalené v procese ESG. Rám krídla je zaoblený a vďaka inovatívnej technológii je dekor aplikovaný v jednom ťahu bez viditeľných spojov, čo zvyšuje odolnosť a užívateľský komfort.

 

Výhody

 

- Výrobky tej nejvyššej kvality

- Krátke dodacie doby

- Výhodné ceny 

 

www.2v1.sk