Murovaný nábytok zo sadrokartónuSadrokartón si spájame s priečkami, ale môže sa pokojne použiť aj na stavbu nábytku. Je dobré využiť všetky prednosti materiálu a dosiahnuť čistého výsledku, ktorý pristane každému interiéru.

 

Okrem toho, že sa zo sadrokartónu dajú budovať rôzne podhľady, stropy, obklady, priečky a polpriečky, dosky možno uplatniť aj na stavbu ník, skríň a skriniek. A to nie je všetko, sadrokartón sa výborne hodí na zapustený nábytok, to znamená, že police budú súčasťou stien. Ak ich budeme chcieť uzavrieť, stačí dokúpiť dvierka.

 

Ďalšou výhodou sadrokartónu je jednoduchá inštalácia osvetlenia. Dekoračné predmety umiestnené do ník alebo políc tak stačí jediným stlačením vypínača ožiariť vstavaným bodovým svetlom.

 

 

 

 

 

Murovaný nábytok zo sadrokartónu

 

Murovaný nábytok zo sadrokartónu

 

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

 

Parapet ako pohovka sa stáva módnym hitom

 

Nábytok v znamení flexibility a transformácie

 

Ďalšie zaujímavé články, rady a návody na tému Nábytok

 

 

© WEBY GROUP

Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu Stavebník.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Weby Group s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese stavebnik@stavebnik.sk

 

Foto: pinterest.com, www.gipsokartonom.ru, www.ispovednik.ru

Autor: Ivan Nôta